Neomarin Sinema
Neomarin Sinema

Neomarin Sinema Seansları

Pendik`de E-5 üzerinde metronun hemen yanında çok merkezi bir konumda olan ve çevresinin yoğun olarak ziyaret ettiği Neomarin Avm, içinde yer alan Neomarin Avm Cinema Sinema salonu gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile büyük ilgi görmekte ve sürekli bölge halkı tarafından tercih edilmekte.

Neomarin Avm cinema sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Ve kendisine rakip diğer tüm sinemalara vizyon filmleri ayrıcalığı ile fark atmayı başarıyor.Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları ile hizmet veren Neomarin Avm, cinema çatısı altında kusursuz hizmet  ve müşteri memnuniyeti veriyor diyebiliriz.

Neomarin Alışveriş Merkezi Cinema sinema pendik halkının dışında da sevilerek tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının dışında tüm sinemaseverleri çatısı altına toplamayı başaran komplex, sinema salonu anlayışına dair tüm konforu misafirlerine sunmaya çalışıp, tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Sinema perdelerindeki kalite, ses sistemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile hemen fark edilmeyi başarıyor. Dünyanın her yerinde en tercih edilen sinema salonlarının kullandığı ürünlerle kalitesini arttırıp zenginleştirmiştir bir salon kültürüne sahip olduğu için de misafirlerini kendine hayran bıraktırıyor.

 

İletişim Bilgileri

Neomarin Avm Adres

 
E5 Yolu Üzeri, Kaynarca Mah. Tershane Kavşağı, Elka Sok. No: 33 Pendik / İstanbul (Neomarine AVM)
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)