Next Level Sinema
Next Level Sinema

Next Level AVM Sinema Seansları

Next Level Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Çankaya ve çevre ilçelerin yoğunlukla ziyaret ettikleri bir kesişme ya da buluşma noktası diyebiliriz. İçerisinde yer alan sinema salonlarıyla Next Level Cinemaximum yüksek sayıda izleyici talebi ile Avm genelinde en popüler mekandır. Bölgenin gösterdiği rağbet sayesinde 2014 yılından itibaren Next Level Cinemaximum Sinemaları kısa sürede çoktan kendini vazgeçilmezler arasına dahil etti bile

 

Ulaşımınızı en kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeniz için Çankaya ‘da var olan tüm ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ankara’nın göz bebeği Çankaya’nın yükselen değeri Next Level Alışveriş ve Yaşam Merkezi, benzersiz bir merkezi özelliğe sahip olmanın avantajıyla hizmet veriyor. Siz konuklarına 7 gün boyunca misafirperverlik yapan Next Level Avm içerisinde yer alan Next Level Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum, sinema salonlarıyla perdesini sizlere en yüksek kalite ile açıyor.

Dolby Atmos ses sistemine sahip salonlarıyla tüm izleyicisiyle kulaklarınızla duyduğunuz seslerin gerçekliğine inanamayacaksınız. Şık sinema perdeleri, genişliğiyle sizi rahat ettiren koltukları ile Next Level Alışveriş Merkezi bölgede ki halkın yoğun ve de güzel ilgisinden dolayı sinema keyfi vazgeçilmez hale gelirken, genci, yaşlısı her yaştan bireyin ziyaret ettiği bir yer haline geliyor. Next Level Cinemaximum, markasına yakışır tarzıyla, özel salon içi mimarisi, film aralarındaki ara dinlenme alanı ve kafeteryasıyla, yiyecek ve içecek seçeneklerinde ki zenginliği ile size tam da beklediğiniz hizmeti sunuyor.

Daima en güncel ve vizyon da yer alan tüm filmleri ‘’Vizyondaki Filmler’’ adı altında sinema salonu izleyicisi ile buluşturmayı en doğru şekilde başarıyor. Bazı vizyon filmlerinin ilk ön gösterimine izleme imkanı sağlayan Cinemaximum sinemaları, haftanın yedi (7) günü neredeyse tüm gün sinema seansı düzenliyor. Çankaya Next Level Avm, sinema seansları günün tüm saatlerini sinemayla doldurup her saat siz sinemaseverlerin tercihine bağlı olarak mutlu etmeye çalışıyor.

Eğer daha önce hiç ziyaret etmemiş biriyseniz, Next Level Avm Cinemaximum sinema salonuna 0850 220 09 67 çağrı merkezi müşteri temsilcisi aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Ankara Çankaya Next Level Avm, Ankara Çankaya Next Level Avm Cinemaximum sinema bilet fiyatları, bilet alma işlemleri, varsa bilet rezerviniz için ön rezervasyon bilgilerine ilişkin sitemizden araştırma yaparak öğrenebilirsiniz.Tüm bunlarla beraber ulaşım bilgilerini bu sayfamız içerisinden bulabiliyorsunuz. Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Veya toplu taşıma araçlarını tercih edip, sinema keyfini Next Level Cinemaximum sinema salonlarında yaşayabilirisiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Next Level)

Next Level AVM Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3 C-2 Çankaya/Ankara
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder