Panora AVM Sinema
Panora AVM Sinema

Panora AVM Sinema Seansları

Sinema keyfinizi etkileyici hale getiren Ankara Panora Avm ile Cinemaximum Sinema `da siz konuklarını bekliyor. 2007 yılından bu yana dikkat çeken mimarisiyle adından çokça söz ettirmeyi başaran Avm, Ankara Panora Avm Cinemaximum Sinema Salonları ortaklığıyla bu mimari zevki zirveye çıkartıyor. Konforuyla dillere destan olmuş sinema salonu anlayışını ultra rahat ve geniş koltuk imkanıyla, alabildiğine geniş bir alana yaydığı sinema salonlarıyla Ankara Or-An`da yer almaktadır. Ve artık herkes tarafından Ankara Or-An Panora AVM Cinemaximum Sinema Salonları olarak bilinirliğini sağlamış fazlasıyla sevilen bir mekan özelliği taşıyor. Sinema seansları ile de siz izleyicilerini oldukça tatmin ediyor. Örneğin; 24:30 yayınlanan en son seansında vizyonda ki en güncel bir filmi bulup izleyebilirsiniz. Or-An`ın büyük ve en son teknolojiyle donanımlı Panora Avm Cinemaximum 12 adet sinema salonundan oluşuyor. Oldukça geniş 12 salon kapasitesiyle Ankara Panora Avm`de sizleri bekliyor.

Sinema Salonlarıyla vizyonda ki filmleri tüm dünya ve ülkemizle aynı anda sinema izleyicisi ile paylaşıyor. Panora Avm Cinemaximum Sinema Salonu izleyicisine film seçme konusunda en iyi ve popüler alternatifleri sunarak zaman zaman karar vermenizi zorlaştırıcı bir etken olabiliyor. Ankara Panora AVM Sinema Salonun da yayınlanan tüm filmlere ve Ankara Panora AVM film seanslarına sitemizden ulaşabileceğiniz gibi hangi filmi izleyeceğinize araştırıp karar verebilirsiniz.

Panora Avm Sinema salonuna (312) 4916465 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sinema salonunda uygulanan bilet fiyatları ile sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilginizi tazeleyebilirsiniz. Veya hiç bilmiyorsanız detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ankara Panora Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşım sağlayabilmeniz adına detaylı bilgilere ihtiyacınız olabileceğini düşünüyoruz. Bu bilgileri Ankara Panora AVM ulaşım sayfamızdan edinebilirsiniz. Size sunulan ayrıcalıklar içerisinde yer alan ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ankara Panora AVM ücretsiz müşteri servisleri için sayfamızdan saat ve güzergahları da inceleyebilirsiniz. Sınırsız konforuyla keyif dolu sinema imkanı sunan Cinemaximum Sinema salonuna ait ara dinleme yerlerinde film arasını keyifle geçirip mutlu olabilirsiniz. Kafeteryasından alacağınız PopCorn ve içecek alternatifiyle mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz.

Son olarak küçük bir ayrıntıyı daha paylaşmak istiyoruz sizinle… Sinemaya kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz tüm alışveriş merkezlerinde de olduğu gibi otopark imkanını da kullanabilirsiniz Bunun yanı sıra ayrıca toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Panora)

 Turan Güneş Bulvarı Panora AVM 182/212 Or-An/Ankara
 0(312) 491-6465
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)