Park Vera AVM Sinema
Park Vera AVM Sinema

Park Vera AVM Sinema Seansları

Ankara ParkVera Avm ‘de Ankara ‘da sinema anlamında kaliteli bir deneyimi siz sinemaseverlere kendine ait markası ParkVera Sinemaları ile sinema izleyicisiyle buluşuyor.

Misafirlerine her anlamda konforlu bir deneyim sunmaya çalışan ParkVera Sinemaları, güzel bir sinema filmi eşliğinde keyfinize hizmet etmeye çalışıyor. Sunduğu sinema servisine 3D geniş ve yüksek görüntü kalitesini de dahil eden ParkVera Avm Sinemaları Ankara`da film izleme tercihiniz için alternatif sinema salonları arasında yer alıyor.

 

Ankara ParkVera sinema salonları kullandığı teknolojisiyle de sizleri mutlu ediyor. Sony 4K görüntü teknolojisini ve Dolby Atmost ile 3D ses özellikleriyle donatılmış 7 salonuyla oldukça rahat bir sinema seansı sizleri bekliyor. Size sınırsız konfor sağlarken, modern salon içi mimarisinden de sizleri mahrum bırakmıyor. İyi bir teknoloji ile donatılan sinema salonları, ultra kalitede ses sistemlerine uyumlu maksimum görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle sizin sık sık ziyaret etmenizi sağlıyor.

Keçiören ParkVera AVM Sinema vizyondakiler ve Keçiören ParkVera AVM Sinema Seansları ile ilgili daha detaylı ve güncel bilgileri sizler için hazırladığımız özel sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizlere hazırladığımız bu sayfamızda salonun, en güncel vizyon filmlerine,  film saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. ParkVera sinema seansları haftanın yedi (7) günü sizleri ağırlıyor. En erken 11:00 `de sinema seanslarına başlayan Avm, en geç seans olarak da şimdilik 22:15’ de sonlandırıyor.

Daha geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak içinse, Ankara Keçiören ParkVera sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken bilet alma işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerini bir telefonla gerçekleştirebilmeniz için (0312) 397 02 96 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. ParkVera sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde aranıp irtibata geçilebilir. Mekana ulaşım konusunda kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, ParkVera Avm ücretsiz müşteri servisi aracılığı ile de bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere ulaşım ve iletişim bilgilerini yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hepinize heyecanı bol güzel saatler ve iyi seyirler.

İletişim Bilgileri

Ankara Park Vera Sinemaları

Park Vera Alışveriş Merkezi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:284 Macun Mahallesi Yenimahalle/Ankara
 0(312) 397-0296
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder