Perlavista AVM Sinema
Perlavista AVM Sinema

Perla Vista Sinema Seansları

Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar ve Esenyurt ilçelerinin kesişme noktasında bulunmakta olup, Avcılar ve Hadımköy ilçelerinden çok yüksek misafir kabul eden Beylikdüzü Perla Vista CinemaPink bölgenin en popüler salon mekanı olarak kabul ediliyor.

Öyle ki; Tem ve E-5 bağlantı yolunun hemen yanı başında, Atatürk Havalimanı ile 15 dakika mesafede yer alan Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne olan yakınlığı, lüks konut ve villalar ile 40.000’in üzerinde konutun hemen yanı başında bulunmasıyla, benzersiz bir merkezi özelliğe sahiptir. Ziyaretçilerine 7 gün boyunca kapılarını açan Perlavista AVM Beylikdüzü, içinde yer alan Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi, CinemaPink marka güvencesiyle hizmet vermektedir. Perlavista CinemaPink toplamda Dolby Atmos ses sistemine sahip 10 salonuyla tüm sinemaseverleri ağırlıyor.

Sinema perdeleri, en güçlü ses sistemiyle donatılmış salonları, geniş ve rahat koltukları ile Perlavista Alışveriş Merkezi bölge halkının yoğun ilgisini sinema salonlarıyla vazgeçilmez hale getiriyor. Perlavista CinemaPink, kendi stiline has ve özel iç mimarisi, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renklere dayalı görsel seçimleri ile tam anlamıyla kusursuz hizmet sunuyor.

Sinema salonu, en güncel ve vizyonda ki tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmayı da ayrıca en doğru şekilde başarıyor. Bazı vizyon filmlerinin ilk ön gösterimine izlemenizi sağlarken, haftanın yedi (7) günü dopdolu sinema seansı düzenliyor. Perlavista CinemaPink Beylikdüzü, sinema seanslarına en erken saat senası 11:00 ile başlayıp, en geç saat olarak da 24:00 seansı ile tüm saatlerinizi neredeyse sinemayla doldurup her saat misafirlerinin tercihine bağlı olarak ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Daha önce hiç ziyaret etmemiş ve bilmeyenler için, Beylikdüzü Perlavista CinemaPink sinema salonuna (0212) 873 11 14 telefon numarası ile ulaşarak en güncel ve aktif Perlavista Avm CinemaPink, Perlavista Avm CinemaPink sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini şuan ziyaret ettiğiniz sayfamızdan edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait ulaşım ve iletişim bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabileceğinizi yeniden hatırlatalı. Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçları ve veya ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşılabilir bir lokasyondadır.

İletişim Bilgileri

Beylikdüzü Perla Vista Cinema Pink

 
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perla Vista Avm Kat:3 Beylikdüzü/İstanbul
 0(212) 873-1114
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)