Podium AVM Sinema
Podium AVM Sinema

Podium AVM Sinema Seansları

Başkentimize yeni bir soluk olmayı başaran Podium Avm alışveriş imkanın da sunduğu zengin marka çeşidini, etkinlik anlamında da sinema salonuyla tamamlıyor. Cinemaximum markasına emanet ettiği sinema salonları yaşlısı genci derken tüm halkın en çok ziyaret ettiği mekan olarak emsal gösteriliyor. Yenimahalle ilçesinde yer alan Ankara Yenimahalle Podium Avm Cinemaximum toplam 9 salondan oluşuyor. Her teknik özelliği kullanan kusursuz salonlarıyla sinema izleyicisine kendini sevdirmeyi başaran sinema salonu, sizlere film bitiminde kalitesini daha net ispatlıyor. Ankara Podium Avm Cinemaximum 9 farklı salonuyla vizyon da yer alan filmleri sinemaseverlerle buluşturup ziyaretlerinizin sürerliliğini de sağlıyor aynı zamanda. Ankara Podium Cinemaximum farkıyla izleyeceğiniz her filmi başlı başına birer güzel anıya dönüştüren sinema salonları kişi kapasitesi açısından oldukça tatmin edici. Kalabalık ailenizi ve arkadaş grubunuzu organize ederek sinema keyfini Podium Alışveriş Merkezi Cinemaximum Sinema Salonları ile çıkartabiliriniz. Ankara Yenimahalle ‘de yer alan Podium AVM Sinema en erken seansı 10:45 de açıp, en geç 24:15 seansı ile gününü tamamlayıp kapatıyor.

Yenimahalle çevre halkının yoğun ilgi gösterdiği sinema salonu Ankara Podium Cinemaximum Sinema, sinema bilet fiyatları, Ankara Podium Cinemaximum sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri ile ilgili 0850 220 09 67 çağrı merkezi müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Veya arzu ederseniz tüm bu bilgileri sizin için hazırladığımız sitemizden öğrenebilirsiniz. Tüm bu bilgilere ek olarak, biletiniz için ön rezervasyon şansınızın olup olmadığını da sorgulayabilirsiniz.

Üstün rahatlık ve genişlik sağlayan koltuklarıyla evinizde film izliyormuş izlenimini hissedeceğiniz sinema salonlarında her yerden seyir keyfi sunan, muhteşem görüntü kalitesinden faydalanılmış sinema perdeleri, son teknoloji ses sistemleri ile tüm sinemaseverlere alkışlanacak bir tat da hizmet sunuyor. Podium Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sürekli güncellenen sitemizden en doğru bilgilere ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Yenimahalle Podium AVM Cinemaximum Sinemalarıulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahat bir konumda zorlanmayacağınız kolaylıktadır. Şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanacağınız gibi tabi ki kendi aracınızla da bölgeye ulaşabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için faydalanmanızı istediğimiz sitemizden iletişim - ulaşım bölümüne ait detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Cinemaximum (Podium)

 Macun Mah. Bağdat Cad. Podium AVM No: 60 Yenimahalle/Ankara
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)