Point Bornova AVM Sinema
Point Bornova AVM Sinema

Point Bornova AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Cinemaximum (Point Bornova)

 4174 Sokak No:4 Bağburnu Mevkii, Bornova/İzmir

Türkiye’nin metropol şehirlerinden biri olan İzmir ’de hayata geçirilen Point Bornova AVM içinde yer alan İzmir Point Bornova, CINEMAXIMUM ayrıcalığı ile siz misafirlerini ağırlıyor olmaktan mutluluk duyuyor. İzmir Point Bornova Sinema toplamda 11 salonuyla kaliteli bir sinema komplexine sahiptir. Point Bornova Cinemaximum sinemasıyla tüm sinemaseverleri dilediğince sinema keyfi yaşamaya davet ediyor.

Mükemmel kalitede ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonlarında, eşsiz sinema perdeleri ile rahatlığıyla ön planda olan ultra geniş koltukları ile sizi sanki evinizin salonunda ağırlıyor gibi. Aynı zamanda çift kişilik koltuk seçeneği de sunarak sizlerin gönlünü fethediyor. Point Alışveriş Merkezi Sinema SalonlarıBornova halkının yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Point Bornova Cinemaximum ise bu yoğunluğu daha da arttırıyor.  İç mimarisinde ki özenli tasarımı, salon içinde ki  ve ara dinlenme alanlarında ki içinizi ısıtan dizaynı ile hiç yadırgamayacağınız bir mekan olma özelliği taşıyor.

Point Bornova İzmir Cinemaximum Türkiye’nin en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturma hedefiyle hizmet veriyor. Haftanın yedi (7) günü sinema keyfi sunuyor olan  Ponit Bornova AVM  Cinemaximum sinema seansları 11:00 – 24:00 saatlerinde sizlere sunulmakta ve neredeyse günün her saatini film keyfiyle donatmakta. Point Bornova Cinemaximum Sinema salonları avm içerisinde 2. Katta bulunmaktadır. Bazı film seanslarının saatlerinde zaman zaman değişiklikler yapılabiliyor. Bu yüzden mağdur olmamak için şuan ziyaret ettiğiniz bu sayfamızdan tüm iletişim ve ulaşım bilgilerinin dışında,  bilet alma, gişe işlemleri, ön rezervasyon gibi ihtiyaç duyacağınız tüm detay içeren bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, İzmir Bornova Point Cinemaximum sinema seansları, vizyonda ki filmleri ve vizyona girecek olan filmleri de araştırıp bulabilirsiniz. Ve tüm bunların yanı sıra öğrenci ya da öğretmenlere indirimli bilet uygulaması olup olmadığını sorgulatabilir, dönemsel olarak zaman zaman uygulanan bilet promosyonları ile ilgili bilgi edinip faydalanabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri
İzmir Cinemaximum (Point Bornova)
 4174 Sokak No:4 Bağburnu Mevkii, Bornova/İzmir
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)