Prime Mall AVM Sinema
Prime Mall AVM Sinema

Prime Mall AVM Sinema

Gaziantep Prima Mall Prestige

 Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. Prime Mall Avm. Prestige Sinemaları Şehitkamil/Gaziantep

 0(342) 290-3636

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgemizin en gelişmiş ve yüksek nüfusa sahip her şeyiyle mükemmel bir şehrimizdir. Gelişimine hiç aralık vermeden her geçen gün büyüyen ve büyüten şehirlerimizden biri olması Prime Mall Avm ‘nin bölgede inşa edilmesinde öncü olmuştur. Şehir de yaşayan tüm Gaziantepli halkın gönlünce alışveriş yapıp, sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesi sağlayan alışveriş merkezinden biri olan Prime Mall AvmPrestige Sinemaları ile sizleri memnun ediyor. Gaziantep ve çevre ilçelerinin her fırsatta ihtiyaçları için ziyaret ettiği ve sonrasında Prestige Sinema salonu ile kendilerini ödüllendirdiği bir etkinlik alanıdır. Düzenlediği periyodik sinema seansları ile de bölge halkı tarafından sevilerek tercih edilmeye devam ediyor.

Gaziantep Prime Mall AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz sinema izleyicisine vizyon tarihi ile aynı anda yayınlamaya gayret gösterip heyecanınızı daha da arttırıyor. Bulunduğu bölgede aynı klasmanda yer alan diğer tüm sinema salonlarına vizyon filmleri sunarak kendi çapınca adeta fark atıyor. Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları ferahlığıyla ön planda olduğu için sizi fazlasıyla cezb edecektir. Prime Mall Alışveriş Merkezi hizmet anlayışına en yakın bulduğu Presitige Sinema Salonlarıyla yaptıkları çalışma birlikteliği ile Prime Mall Avm Prestige Sinemaları olarak daha da çok anılmalarını sağladı. Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren Prestige Sinemaları, sizlerin ziyaretiyle hizmetini her geçen gün daha da vazgeçilmez bir hale getirmeye devam ediyor.

Gaziantep Prime Mall Alışveriş Merkezi Prestige sinemaları farklı ilçelerden gelen konuklar tarafından da sevilerek ziyaret edilen bir sinema salonudur. Alışveriş Merkezi olmasının büyük faydasını yaşayan siz misafirlerine, bir sinema bileti ile kendinizi sinema salonunda dinlenip güzel bir film izlerken bulmanızı sağlıyor. Sınırsız konforu sunmaya çalıştıkları için tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarında film keyfi yapacaksınız. Koltuklardan kalkmak istemeyeceğiniz rahatlık vaadini sonuna kadar sunuyor olduklarına sakın şüphe duymayınız. Sinema perdelerindeki eşsiz nitelikteki kalitesi ile de sizin tüm memnuniyetinize giden yolları ele geçiriyor. Ses sistemleri ve görüntü kalitesinde tercihi ile en son teknolojiden faydalanarak siz sinemaseverlere sağlıyor. Örneğin tüm salonlarında 2D ve 3D film izleyebilirsiniz ve ses sistemlerinde Dolby Atmos kalitesini duyabilirsiniz.

Sitemizde Gaziantep Prime Mall AVM Sinema Salonları`na ait sürekli güncellediğimiz film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine bakabilirsiniz. Ve ayrıca, sinema salonlarına ait mevcut haber ve duyuruları, varsa kampanyalarına yine sitemizden aracılığıyla ulaşıp inceleyebilirsiniz. Gaziantep Prestige Sinemaları ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak için, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister telefonunuzdan veya tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece bir tıkla sitemizden edinebilirsiniz.

Gaziantep Prime Mall Sinemaları 10 sinema salonu ile bir hayli büyük bir kapasiteye sahip. Alışveriş merkezi içinde sinema katı olarak bilinen 3. Katta yer alıyor. Bu salona arzu ederseniz (342) 2903636 numaralı telefondan ulaştığınızda sorularınıza yanıt veren müşteri temsilcisi aynı zaman da tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını isteyebileceğiniz müşteri temsilcisinin dışında sitemizden edineceğiniz bilgileri kullanarak Gaziantep Prime Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi Prestige Sinema Salonları için hazırladığımız özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gaziantep Prime Mall Avm ‘ye ulaşımınızı sağlarken ister kendi aracınızdan faydalanabilirsiniz veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkanından yarar sağlayabileceğiniz gibi, ücretsiz müşteri servis servis saatleri ve güzergah bilgilerini size sunduğumuz sitemizden detayları öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Gaziantep Prima Mall Prestige
 Prof.Dr.Necmettin Erbakan Cad. Prime Mall Avm. Prestige Sinemaları Şehitkamil/Gaziantep
 0(342) 290-3636
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder