Neden Burada Olmalıyım?
Neden Burada Olmalıyım?

Şimdi Tüm Alışveriş ve Sinema Tutkunları Avm.Gen.Tr'de!


Avm.Gen.Tr, marka ve projelerinizi geniş kitlelere, alışveriş, marka ve sinema tutkunlarına ulaştırmanın en kolay ve garanti yoludur. Alışveriş merkezlerinden bu mekanlarda yer alan mağazalara, sinema salonlarından e-ticaret ile uğraşan girişimcilere ve bu girişimcilerin ürünlerine sahip portalımıza reklam vererek günlük binlerce aktif kullanıcıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

Türkiye'de hizmet veren tüm alışveriş merkezlerinin proje ve hizmet bilgileri, mağaza, ulaşım, servis, haber ve duyurularının yer aldığı Avm.Gen.Tr de yüksek etkileşim alabileceğiniz reklam alanlarını kullanarak müşterileriniz ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

81 ilde yer alan tüm sinema salonlarının bilgileri, vizyondaki filmleri ve bu filmlerin gösterim saatlerinin yer aldığı ayrıca gelmiş geçmiş tüm film arşivinin tutulduğu, sinema haberlerinin girildiği Sinema.Avm.Gen.Tr 'de de sizler için özel oluşturduğumuz reklam alanlarını kullanabilirsiniz.

Alisveris.Avm.Gen.Tr ile yüzlerce e-ticaret sitesinin milyonlarca ürününe tek bir yerden ulaşabilen kullanıcılarımıza ürün aralarında, kategorilerde ve özel reklam alanlarında reklamınızı yayınlayabilir, ya da ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

Haber, mailing, banner ve çok daha fazlası; siz hayal edin biz uygulayalım.

Kısacası sınırsız reklam alanı ve özel reklam çözümlerimiz ile sizleri portalımızda ağırlamaktan büyük keyif ve mutluluk duyarız. 

 

Avm.Gen.Tr
Reklam Yönetim Departmanı
reklam@avm.gen.tr