Symbol AVM Kocaeli
Symbol AVM Kocaeli
Symbol AVM Kocaeli
Şikayet Yaz
 • Toplam Şikayetler
  3
 • Teşekkür Yüzdesi
  0%
 • Muhammed Emirhan |23 Kasım 2019, 18:59|10119
  Kocaeli Symbol AVM\`nin giriş kısmında yer alan ve Alem FM programcısı Fatih Yıldırım\`ın her ay oradan canlı yayın yaptığı Radyo Stüdyosu hiç bir gerekçe gösterilmeden ortadan kaldırılmıştır. İstanbul\`daki bazı AVM\`lerin radyo stüdyosu kurup, sevilen programcıların stüdyo içerisinde canlı yayın yaptığı şu zamanlarda Kocaeli\`deki Symbol AVM\`nin böyle güzel bir stüdyoyu yıktığına bir türlü anlam verememekteyim ve bu hiç hoş değil. Ümraniye Akyaka AVM\`de Süper FM programcısı Duygu Atakan, Kartal İstMarina\`da Radyo Turkuvaz\`dan Hopdedik Ayhan ve 212 Outlet\`te ise NR1 Türk FM\`den Kadir Çetin her hafta yayınlarını yapmaktalar. Neden bizde mesela Radyo D\`den veya başka bir radyodan programcı davet edilimiyor? Konuyla alakalı defalarca AVM yönetimine sitem etmeme rağmen benim bu talebimi yerine getirmediler. Yavuz Kavan ve AVM yönetimini konuyla ilgili el atmalarını ve işlerini düzgün bir şekilde yapmaya davet ediyorum!
  481 Görüntüleme
  |
  Takip Et
 • ebru |02 Ocak 2018, 12:58|10035
  MERHABA 31.12.2017 SAAT 16:30 SIRALARINDA -2. KATTA OTOPARKTA BULUNAN ARACIMIZLA AVM DEN ÇIKMAK İSTEDİK. FAKAT ARAÇ TRAFİĞİNDEN DOLAYI YERİMİZDEN KIPIRDAYAMADIK. İLK YARIM SAATİ AÇILIR UMUDUYLA BEKLEDİK. BU SÜRE ZARFINDA DA TOPLAMDA 5 M İLERLEYEBİLDİK. DAHA SONRA GÜVENLİK GÖREVLİLERİYLE DURUM HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ARAÇTAN İNDİM (ŞOFÖR KOLTUĞU DOLU İKEN). OTOPARK ÇIKIŞINDAKİ GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE TRAFİĞİN NEDENİNİ SORDUĞUMDA GAYET LAKAYIK BİR ŞEKİLDE ÇOK ARAÇ GİRİŞİ VAR BİZ NE YAPALIM!! TARZINDA DÖNÜŞ ALDIM. TATMİN OLMADIĞIM İÇİN AVM YÖNETİMİNE GİTTİM. İLGİLİ KİŞİYE SORDUĞUMDA 1600 ARAÇLIK OTOPARKLARININ OLDUĞUNU VE BUGÜN 20000 ARAÇ GİRİŞ-ÇIKIŞININ OLDUĞUNU BELİRTTİ. YANİ ARAÇ TRAFİĞİ YOLDAKİ TRAFİKTEN DEĞİLİ, AVM DEN KAYNAKLANIYORDU. BU GİBİ DURUMLAR İÇİN ACİL DURUM EYLEM PLANINIZ YOK MU DİYE SORDUĞUMDA İSE HAYIR YOK. AVM YE ARAÇLA TEK BİR YERDEN GİRİŞ VE AYNI ŞEKİLDE TEK BİR YERDEN DE ÇIKIŞ VAR DEDİ. YANİ OTOPARK ÇIKIŞI HERHANGİ BİR SEBEPLE (SEL, DEPREM VS.) KAPANMASI HALİNDE ARACINIZI ÇIKARTMANIZ MÜMKÜN OLMADIĞI GİBİ KADERİNİZE MAHKUM OLMAKTAN BAŞKA ÇARENİZ YOK!! DAHA SONRA POLİS GELDİ VE KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE ARAÇ TRAFİĞİNİ DÜZENLEDİ. SONUÇ OLARAK -2. KATTAN DECATHLONUN YANINDAKİ OTOPARK ÇIKIŞINA GİTMEMİZ 2 SAATİMİZİ ALDI. BURADAN AVM YÖNETİCİLERİNE VE ÖZELLİKLE ACİL DURUMDA HİÇBİR ALTERNATİF OLMADAN PROJEYİ KABUL EDEN BAKANLIĞA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. SORUNSUZ BİR AVM!!! SYMBOL AVM!!!
  943 Görüntüleme
  |
  Takip Et
 • ERGÜL |21 Temmuz 2016, 18:16|10006
  Yaklaşık 2 ay önce Symbol AVM bulunan Zanzi Magazasından almış olduğum pantolon tüylenme yaptı. Ürünü ZANZI mağazasında ki yetkililere hafta başı götürdüm.,bu kadar kısa sürede tüylenme yapmasının ürünün kalitesinden kaynaklı / ayıplı ürün olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttim.Konuyu inceleyip bilgi döneceklerini belirttiler.Bugün tarafıma telefon ile ürünün iadesini kabul edemeyeceklerini,eğer ürün alımından bir ay sonra getirmiş olsaymışım değişimi kabul edeceklerini bildirdiler.Ben böyle bir açıklamayı kabul etmediğimi ürünün kusurunun/ayıbını kabul edip pantolunu ilk ay getirmiş olmamandan dolayı iade kabul olmaması böyle büyük bir SYMBOL AVM içinde bu ZANZI mağazasına hiç yakışmadı,tabiki SYMBOL AVM yetkililerinin konuyu değerlendireceklerini düşünmekteyim._NOT.Pantolunu ilk ay götürememin sebebi de bebeğim olduğu için çok sık dışaı çıkamadığımı da mağaza yetkilisine telefonda belittiğim halde bu şekilde cevap almak beni çok üzmüştür.__Konuyu gerekirse Tüketici hakem heyetine götüreceğim.__Saygılarımla_Ergül ÖNEM______
  459 Görüntüleme
  |
  Takip Et