Torbalı Kipa AVM Sinema
Torbalı Kipa AVM Sinema

Torbalı Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Torbalı Kipa Vizyon

 Kipa AVM Vizyon Sinemaları Torbalı/İzmir

 0(232) 853-2725

Bir Vizyon sinema salonu olan İzmir Torbalı Kipa Vizyon Sinema Salonları 6 sinema salonu ile siz sinemaseverlere hizmet veriyor. Torbalı da yer alan Kipa Vizyon 6 salonu ile vizyonda ki bütün filmleri tüm şehirlerle aynı anda perdelerine yansıtıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça değer verip önemsiyor. Türkiye`nin kıymetli şehirlerinden biri olan İzmir’in Torbalı halkı için düşündüğü ve sosyal hayatı doğru oranda etkileyen, herkesin uğrak adresi olan Torbalı Kipa şimdilik bulunduğu lokasyon için en doğru bir yapı olduğunu gösteriyor.

Kipa Vizyon `da sinema seansları her gün saat 11:00 `de başlayıp, en geç saat seans uygulaması olarak da 21:45 de sona eriyor. En güncel İzmir Torbalı Kipa Vizyon sinema seansları ve bu bilgilerin tüm detaylarına ulaşmak için Kipa Torbalı Vizyon Sinema sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Vizyon Sinema Salonlarına ait en güncel sinema bilet fiyatlarını öğrenmek, bilet almak ve ön rezervasyon yaptırmak için (0232) 853 27 25 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Torbalı Kipa AVM Sinema bilet fiyatlarıkonusunda en güncel ve doğru bilgilere bu numaradan ulaşabileceğiniz gibi, vizyon da ki filmleri ve seansları hakkında bilgi alabilir, ön rezervasyon yaptırma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. İzmir’de hizmet veren Torbalı Kipa Vizyon Sinema Salonlarında öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulamasına ilişkin sorgulama yapıp varsa bu indirimden faydalanabilirsiniz.  

Salon tasarımında diğer sinema salonlarının önüne çıkmaya çalışan Vizyon Sinemaları,  kendine özgün bir stil yaratmaya çalışıp farkını kanıtlama çalışıyor. Önceliği konuklarına geniş ve rahat sinema koltukları, büyük salonlar ve ara dinlenme yerleri dizaynı ile konfor sağlamaya çalışan sinema salonu perde ve ses sitemlerinde de en son teknolojiyi kullanmış. Daha detaylı sinema görüntüsü ve daha net ses sistemi ile sinema keyfi yapmanızı sağlıyor. Örneğin 3D filmler ile gerçek sinema deneyimini yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu ve daha fazlası için mutlaka sık sık ziyaret edilmesi gerektiğini ilk tecrübenizden sonra çok daha iyi anlayacaksınız.

Salona ulaşım konusunda her Avm ‘yi olduğu gibi Torbalı Kipa Avm’yi de isterseniz toplu taşıma ile veya isterseniz kendi aracınız ile ulaşıp ziyaret edebilirsiniz. Hepinize güzel ve keyif dolu bir sinema filmi için şimdiden iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
İzmir Torbalı Kipa Vizyon
 Kipa AVM Vizyon Sinemaları Torbalı/İzmir
 0(232) 853-2725
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)