BAMBİ
BAMBİ

Torium  AVM içinde yer alan BAMBİ    mağazasının tüm ürünlerine, kampanya ve duyurularına sitemizden ulaşabilirsiniz. BAMBİ  Torium Alışveriş Merkezi mağazası iletişim bilgileri, ürünleri, kampanya ve duyuruları sitemizde sürekli güncellenmektedir. Sizde BAMBİ  mağazası hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilir, iletişim bölümünden mağazaya ulaşabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine markanın diğer AVM ‘lerde olan mağaza bilgilerinde de buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz sadece bu marka ile sınırlı değildir. Torium AVM içinde yer alan tüm mağaza bilgilerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası markalar, restaurantlar, kafeler, hizmet alanları, sinema ve eğlence merkezleri sizleri bekliyor.   

İletişim Bilgileri
BAMBİ Torium  AVM 2. KAT
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Şafak ELMACI
    24 saat arayla aldığımız ayakkabıyı iade almıyorlar,paramızı geri alamıyoruz.Alışveriş yapılacak son yer ayakkabı adına.Elimden gelen her yere şikayet edicem..
  • Kzkrnes
    bambiden bir çok defa ayakkabı aldım çok iyi rahat ve kullanışlı.yine güzel mağazaları arasında torıum avm içeriindeki mağazasıdır..