White Corner AVM Sinema
White Corner AVM Sinema

White Corner AVM Sinema

Beylikdüzü White Corner Favori

Beylikdüzü White Corner Avm içinde yer alan Beylikdüzü White Corner Avm Favori Sinemaları toplamda 17 salondan oluşan ve her teknik özelliği ile kusursuz bir sinema salonudur. Sinema salonu 17 farklı salonuyla vizyondaki filmleri sinemaseverlerle buluşturup adeta kendine hayran bıraktırıyor. White Corner AVM Sinema en erken 11:00 ve en geç 21:45 sinema seansları ile izleyicisini neredeyse günün her saati film izlemeye teşvik ediyor.

Beylikdüzü çevre halkının oldukça ilgi gösterdiği bir sinema salonu olan White Corner Favori Sinema, sinema bileti fiyatları, White Corner Favori sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (0212) 855 00 53 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Arzu ederseniz ön rezervasyon şansınızı da kullanabilirsiniz.

Ultra rahat ve geniş koltuklarıyla evinizde film keyfi yaparçasına her yerden seyir keyfi sunan salon, muhteşem görüntü kalitesiyle hazırlanmış yüksek sinema perdeleri, son teknoloji ile çevrelenmiş ses sistemleri ile tüm siz sinemaseverlere enfes bir hizmet veriyor. White Corner Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sitemizden en güncel haline ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için okuyup inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü White Corner AVM Favori Sinemaları ulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahat bir konumdadır. Tüm toplu taşıma araçlarından faydalanacağınız gibi, İstanbul trafiginin yarasına merhem olmayı başaran Metrobüs araçlarından da faydalanabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için aşağıda yer alan iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret eden tüm okuyucu misafirlerimizi bilgilendiriyoruz.

İletişim Bilgileri

Beylikdüzü White Corner Favori sinemaları adres olarak White Corner AVM Büyükşehir Mah. Atatürk Bulvarı Beylik Pazarı Yanı No:38 Kat:2 Beylikdüzü/İstanbul adresinde bulunan White Corner AVM içinde yer almaktadır.

Sinema Salonunun iletişim hattı 0(212) 855-0053 `dır. 

White Corner AVM Sinema Ulaşım Bilgileri
White Corner AVM Sinema Ücretsiz Müşteri Servisi Hizmeti 

 

Yorumlar
Gönder