White Hill AVM Sinema
White Hill AVM Sinema

White Hill AVM Sinema

Eyüp White Hill Cinestar

Eyüp ve çevresinin yoğun olarak ziyaret ettiği White Hill Cinestar AVM içinde yer alan White Hill AVM Cinestar Sinema salonu gerçekleştirdiği düzenli aralıklarla sinema seansları ile büyük ilgi görmektedir.

White Hill Cinestar AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz ziyaretçilerine vizyon tarihi ile aynı anda sunarak heyecanınızı kaybetmemenizi sağlıyor. Ve bölgedeki diğer tüm sinemalara vizyon filmleri ayrıcalığı ile adeta fark atıyor. Rahat, konforlu ve modern salonları ile hizmet veren sinema, İstanbul White Hill Cinestar markası çatısı altında kusursuz hizmet veriyor diyebiliriz.

White Hill Alışveriş Merkezi Cinestar sinema Eyüp halkı tarafından sevilerek tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi olmasının dışında tüm sinemaseverleri çatısı altına toplamayı başarıyor. Salona dair tüm konforu misafirlerine sunmaya çalışıp, tüm koltukları geniş ve rahat en son sistem sinema koltuklarıyla donatılmış. Ayrıca sinema perdeleri, ses sistemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile üretilmiş ve dünyanın her yerinde en tercih edilen sinema salonlarının kullandığı ürünlerle kalitesini arttırıp zenginleştirmiştir.

Sitemizde White Hill AVM Cinestar Sinema Salonları`na ait en güncel film bilgilerine, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabileceğiniz gibi, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizde bulabilirsiniz. Siz de bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister cepten ve tabletten, ister bilgisayarınızdan bir tıkla alışveriş rehberiniz http://www.avm.gen.tr üzerinden ulaşıp sınırsız bilgi edinebilirsiniz.

White Hill Cinestar alışveriş merkezi içinde yer almaktadır. Salona 0212 427 80 00 numaralı telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Eyüp White Hill Cinestar

 White Hill AVM Karadolap Mah. Atatürk Bulvarı No:13 Eyüp/İstanbul
 0(212) 427-8000
Yorumlar
Gönder