Hangi Mağaza Hangi AVM`de!

Asla alışveriş listenizden çıkaramadığınız markalar hangi AVM`de? İşte tek tuşla size bunun cevabını verecek olan sayfadasınız. Türkiye`de hizmet veren tüm AVM `ler ve bu alışveriş merkezlerinde yer alan 30.000`in üzerinde mağaza bilgilerine web portalımızdan ulaşabilirsiniz. 

Sitemiz üzerinde yer alan arama bölümünden mağaza ismi ile ya da dilerseniz de AVM içinde mağazayı arıyarak mudahimi olduğunuz mağaza bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu sayfamızda mağaza hakkında kısa içeriklere ve iletişim bilgilerini edinebilirsiniz.  Aynı mağaza başka hangi AVM`lerde de yer aldığını görebilir, mağaza hakkında yorum ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

Özel olarak tamamen sitemiz ziyaretçilerine yönelik olabildiğince hızlı ve doğru bilgi vermek için bütün alışveriş merkezlerindeki bütün mağaza ve markalar` ın hakkında mağazaya gitmeden yada avm` de alışveriş yapacağı mağazanın olup olmadığı, var ise o mağazanın kaçıncı katta olduğu, iletişim numaraları, ve alışveriş yapmayı düşündüğü mağazanın hakkında yapılmış yorumlar ile de alışveriş kararınızı vermeye yardımcı olacak en doğru bilgileri sağlamayı amaç ediniyoruz.