Akasya AVM Sinema
Akasya AVM Sinema

Akasya Avm Sinema Cinemaximum

Ulaşım: Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak No:25 Üsküdar İstanbul
İletişim: 0 (216) 510 13 96

En etkileyici sinema deneyimi LG IMAX teknolojisi ile Akasya Acıbadem AVM Sinema `da sizleri bekliyor. Cinemaximum `un en dikkat çeken mimari tasarım ve modern, konforlu ve geniş sinema salonları Akasya AVM Sinema`da yer almaktadır. Ayrıca Akasya AVM sinema seansları çok geç saatlere kadar devam etmektedir. 00.15 seansında dahi vizyonda ki bir filmi bulmanız mümkün. Dahası İstanbul`un en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı LG IMAX Salonu ile birlikte 15 adet sinema salonu Akasya AVM `de sizleri bekliyor.

Cinemaximum Akasya Acıbadem 15 salonu ile İstanbul`un en büyük sinema salonlarının başında gelmektedir. Vizyonda ki tüm filmlere aynı anda salonlarına yansıtan Akasya Sinema Salonu sizlere film seçme konusunda büyük alternatifler sunmaktadır. Akasya AVM Sinema Salonu filmlerine ve Akasya AVM film seanslarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sinema salonuna 0 (216) 510 13 96 telefondan ulaşabilir, sinema bilet fiyatları, sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Akasya Sinema İmax teknolojisi hakkında da bilgi almak için Akasya sinema iletişim hattını kullanabilirsiniz.

Akasya Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşım için detaylı bilgilere Akasya AVM ulaşım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Akasya Sinema`ya ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşabilirsiniz. Akasya AVM ücretsiz müşteri servisleri sayfamızdan alışveriş merkezine kolay yoldan ulaşmanın saat ve güzergahlarına bakabilirsiniz.

Sizde rahat ve keyif dolu bir sinema deneyimi yaşamak için bu salonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca salona ait ara dinleme yerlerinde film arasını rahatça geçirebilir, kafeteryasından popcorn ve içecek keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Akasya Avm Sinema İletişim;

Akasya AVM sinema ulaşım bilgileri Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak No:25 Üsküdar İstanbul iletişim bilgileri ise 0 (216) 510 13 96 dir. Sinemaya ücretsiz müşteri servisi ile ya da kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro ve metrobüs ile de Akasya sinema salonlarına ulaşım imkanı vardır. 

Detaylı ulaşım bilgileri için " Akasya AVM Ulaşım " sayfamızı , Ücretsiz müşteri servis ve güzergahları içim "Akasya AVM Servis" sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

 

Yorumlar
Gönder