Şikayet Yaz

Akasya AVM

Akasya AVM, gerek anadolu yakasının gerekse tüm İstanbul`un en iddialı alışveriş merkezi olmak için kapılarını 6 Mart 2015 tarihinde ziyaretçilerine açtı. Açılıştan bu güne gerek aldığı ödüller gerekse ziyaretçilerin olumlu görüşleri ile `iddialı` terimini fazlası ile hak etmişe benziyor. 

Acıbadem Akasya AVM "Akasya Acıbadem Yeni Nesil Yaşam Kompleksi`` olarak kendini lansman etmektedir Bunda en önemli neden avm içinde yer alan ulusal ve uluslararası mağazaların payı oldukça büyük. Öyleki bir çok marka Türkiye`de sadece Akasya AVM`de yer almaktadır. Akasya, keyifli alışveriş deneyimi, sosyal yaşam ve eğlence olanakları ve 10 dönümlük devasa parkı ile alışverişte yeni bir deneyim elde etmek isteyenleri bekliyor. 

Bir alışveriş merkezinden beklentinizi düşünün. İşte bu beklentinizi size unutturacak çözümler Akasya Alışveriş Merkezi`nde. 10 dönümlü tematik parkı, gerek cadde alışverişini sevenler için gerekse avm alışverişini sevenler için özel dzayn edilmiş alışveriş koridorları, son sistem ve maksimum konfor ile dzayn edilmiş 15 adet sinema salonu, dünyaca ünlü ve sadece Akasya AVM`de bulabileceğiniz mağazaları ile tam bir alışveriş kompleksi. Öyle ki dünyaca ünlü Victory Secret tüm koleksiyonu ile Türkiye`de sadece Akasya`da. Fransa`nın ünlü cafe&şarküteri markası Fauchon, Amerika`nın en ünlü ev dekorasyon markası Crate&Barrel de Akasya AVM`de sizleri bekliyor. Bunun dışında Apple `ın İstanbul`da açtığı tek Anadolu yakası mağazası burada. 

Ulaşımı kolay ve rahat bir mevkide olan, hemen hemen her hafta süpriz ve tanınmış kişiler ile etkinliklere ev sahipliği yapan alışveriş merkezi şimdiden İstanbul`un ve Tüm Türkiye`nin tanıdığı ve bildiği bir alışveriş merkezi olmuş durumda. 

Özellikle Akasya AVM içinde yer alan LG IMAX teknolojisi ile donatılmış 15 salonu ile Cinemaximum ve çocuklar için dünyanın en önemli projelerinden biri olan KidZania Türkiye`de sadece Acıbadem Akasya AVM`de. Bugün 14 ülke ve 18 şehirde aktivite gösteren KidZania 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyasıdır.

Akasya AVM tüm ziyaretçileri için herşeyi düşünmüş bir alışveriş merkezidir. Ücretsiz müşteri servisleri ile bir çok noktaya hizmet götüren alışveriş merkezi, arada ki mesafeleri düşünmeksizin sizleri kendisi ile buluşturmaya hazır. Akasya AVM müşteri servisi saatleri ve servis güzergahları hakkında bilgi için `Servis` bölümüne bakabilirsiniz. 

Akasya AVM toplam 80 bin metre karelik kiralanabilir alana sahiptir ve içinde yaklaşık 350 - 400 arası mağaza bulunmaktadır. Proje bir Saf GYO kuruluşudur.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Erdigiovanni
  Avm ile ilgili görüşlerden ziyade mağaza seçimi konusunda yıllarca araştırma yapan apple a ayrı bir sormak gerek.Avm güzel tavsiye ederim.
 • Enjoy34
  Rahatlıkla dolaşabilceğiniz yerlerden biri ve yolunuz düşerse tavsiye ederim
 • sevda
  Oldukça büyük ve güzel bir alışveriş merkezi. Ulaşımı da gayet kolay. Metro ile direkt gelebiliyorum.
 • projegezgini
  Gerek ulaşım, gereke konum, gerekse mimari tasarımı ile gerçekten ödüle layık bir avm olmuş. Apple mağazasının burayı seçmesinden kalitesini anlayabilirsiniz zaten. Özellikle kapıda ki vale hizmetine ve alışveriş merkezi içinde müşteri ile çalışan dialoglarına bayıldım.
 • osm
  Akasya avm harika bir alışveriş merkezi ulaşımı konumu gayet rahat sinema si ve dekoru oldukça iyi fiyatların biraz pahalı olmasina rağmen sinema severler için, bütün markaları bir arada bulabileceğiniz, İstinye Park`tan sonra bana göre İstinye parkı solladı, güzel bir avm.