Akbatı AVM Sinema
Akbatı AVM Sinema

Akbatı AVM Sinema Cinemaximum 

Akbatı AVM içinde yer alan Akbatı Cinemaximum 9 salondan oluşmaktadır. Oldukça modern mimarisi, konforlu salon iç dizaynı, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile bölgenin ve Akbatı AVM ziyaretçilerinin büyük ilgisini gören Akbatı Avm Sinema Salonları Türkiye`nin lider sinema salon topluluğu Cinemaximum `a ait bir salondur.

Akbatı AVM Sinema hakkında tüm bilgiler sitemizde yer almaktadır. Akbatı sinema seansları, sinema saatleri en güncel hali ile burada yer almaktadır. Akbatı AVM Sinema  film bilgilerine ve film seanslarına buradan ulaşabilirsiniz. Salonda vizyonda olan tüm filmlere ve seanslarına, salon kampanya ve duyurularına yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Akbatı AVM sinema bilet bilgileri, bilet ücretleri ve bilet alma işlemleri, Akbatı sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri yine en güncel hali ile sitemizdedir.

Salon son sistem ses ve görüntü teknolojilerini kullanmaktadır. 9 farklı salonda sinema keyfini özgürce çıkarabileceğiniz bir mekandır. Geniş koltuklar, geniş perde ve her alandan rahat ve rahatsızlık vermeyen ses sistemleri, özel ara dinlenme alanları, kafeteryası ve temiz hijyen WC `leri ile tüm ziyaretçilerinden tam puan alan Akbatı sinema salonu sinema keyfiniz için en ideal salonlardan biridir. 

Akbatı  sinema salonları iletişim numarası, telefonu: 0(212) 397-73 88 `dir. Sinema biletleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Salon alışveriş merkezinin 2. katında yer almaktadır. 

İletişim Bilgileri

Akbatı AVM Sinema salonu iletişim bilgileri;

Akbatı AVM Sanayi Mah. Esenkent Mevkii 1655 Sokak No:6 34535 
Esenyurt/İstanbul
Tel / İletişim : 0(212) 397-73 88

Sinema salonları Akbatı AVM içinde 2. katta yer almaktadır. Akabtı AVM ulaşım bilgileri için burayı tıklayabilirsiniz. Web sitemizde alışveriş merkezine ve sinema salonuna ulaşım konusunda detaylı bilgi yer almaktadır. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)