Aqua Florya AVM Sinema
Aqua Florya AVM Sinema

Florya Cinemaximum (Aqua Florya)

Bir Cinemaximum sinema salonu olan Aqua Florya AVM Sinema Salonları 1280 kişilik 11 sinema salonu ile sinemaseverlere hizmet vermektedir. Aqua Florya Alışveriş Merkezi içinde yer alan Florya Cinemaximum 11 salonu ile gerçekten vizyonda ki tüm filmleri aynı anda bulabileceğiniz Türkiye`nin en büyük sinema salonlarından biridir.

Aqua Florya `da sinema seansları her gün saat 11:00 `de başlayıp gece geç saat seans uygulaması ile özellikle hafta sonu sinema seanslarında 00:00 seansı uygulaması yapmaktadır. En güncel Aqua Florya sinema seansları için Aqua Florya Sinema sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu salona ait en güncel sinema bilet fiyatlarını öğrenmek, bilet almak ve bilet rezervasyonu yaptırmak için 0 (212) 573 02 02 nolu telefonu kullanabilirsiniz. Aqua Florya AVM Sinema bilet fiyatları konusunda en güncel ve doğru bilgilere bu numaradan ulaşabilir, vizyonda ki filmleri ve seansları hakkında bilgi alabilir, ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Salonda ayrıca öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulaması gerçekleştirilmektedir.  

Salon tasarımında tamamen kırmızı rengi yoğun kullanan Cinemaximum Aqua Florya,  bu salonda ayrıca geniş ve rahat sinema koltukları, büyük salonlar ve ara dinlenme yerleri dizayn etmiş durumda. Ayrıca perde ve ses sitemlerinde de en son teknolojiyi kullanmış. Daha detaylı sinema görüntüsü ve daha net ses sitemi ile sinema keyfi sizleri bekliyor.

Salona ulaşım konusunda da Bakırköy ve yakın ilçelerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz toplu taşıma ile isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahattır. E-5`i Yeşilköy caddesine bağlayan girişten girerek direkt alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.  Ayrıca Aqua Florya Alışveriş Merkezi Ücretsiz Müşteri Servisini kullanarak da sinemaya ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aqua Florya AVM Sinema salonu iletişim bilgileri; 

Ulaşım : Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. Aqua Florya AVM No:93 Florya/İstanbul

İletişim : 0(212) 573-0202 

Aqua Florya Alışveriş Merkezi Sinema salonuna ücretsiz müşteri servisleri ile ulaşmak için servis sayfamızı, kendi aracınız ya da toplu taşım araçları ile gelmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. 

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)