Şikayet Yaz

Aqua Florya AVM

Aqua Florya AVM sadece bir alışveriş merkezi değil ayrıca yaşam merkezidir. 2012 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Aqua Florya AVM projesi o tarihten bu güne her yıl üzerine koyarak değerlenmektedir.

2011 yılında açılan dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum`u bünyesinde bulunduran Aqua Florya bu anlamda yoğun bir ziyaretçi akımına uğramaktadır. Aqua Florya AVM gerek akvaryumu, gerek sinema salonları, gerek açık amfi tiyatrosu ve gerekse içinde bulundurduğu birbirinden değerli ulusal ve uluslararası mağaza markaları ile bölgenin ve şehrin çekim merkezi olmayı çoktan başarmış bir alışveriş merkezidir.

Aqua Florya AVM gerçek anlamda ziyaretçilerine muhteşem bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Devasa bir arsa üzerine kurulu alışveriş merkezinde açık pazar alanı, dev bir meydan, sergi alanları, açık amfi alanı ve 11 adet son teknoloji ile donanımlı sinema salonu ile keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yaşam merkezidir. Buna her damak tadına hizmet veren cafe ve restaurantları, dünyanın en büyük tematik akvaryumu da katmakta yarar var.

Cinemaximum Aqua Florya `da 11 salonu ile hizmet vermektedir. Aqua Florya sinema seansları ve Aqua Florya sinema salonu hakkında tüm detayları da sitemizde bulabilirsiniz.

AVM projesi detaylarını vermek gerekirse 45.000 m2 lik dev otoparkı, toplam 1280 kişinin aynı anda film izlemesine imkan veren sinema salonları, 900 m2 lik açık tiyatro amfisi, yüzlerce marka ve mağazası, onlarca cafe ve restaurantı ile 7 gün saat 10.00 - 22.00 arası sizlere hizmet vermektedir. 

Kısacası bir alışveriş merkezinden beklentiniz ne ise fazlası ile Aqua Florya AVM `de bulabilirsiniz. Alışveriş, eğlence, sinema ve tat damak tamamı bu alışveriş merkezinde. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  kesinlikle uğramanız gereken avm ler arasında aqua florya avm de olmalı..avm dışarısında deniz kenarı oldukça yakın. rahat ferah bir bölgede ki gözde avm lerden biri..
 • Enjoy34
  Gerçekten gidilmesi gereken yerlerden birisi. Avm de istediğiniz gibi rahat bir şekilde dolaşabilir sıkılırsanız hemen deniz kenarında yürüş yapabilir ve birçok faaliyetlerinin ayak altında olması avmnin diğer avmlerden farklı olmasını kılıyor.çok başarılı buluyorum ve görmeyenler için gitmelerini tavsiye ederim
 • sevda
  Çok guzelmis çok eglendik ailecek fakat akvaryuma giriş ücreti çok fazla bence bir düzenleme yapilmali
 • projegezgini
  Çok şirin bir alışveriş merkezi burası. Aqua Florya AVM sıkça uğradım ve nefes aldığım bir avm. Bulunduğu bölgenin güzelliğini yansıtıyor. Benden olumlu not alan sayılı alışveriş merkezlerinden biridir burası.