ArenaPark AVM Sinema
ArenaPark AVM Sinema

Arenapark Sinema

Arenapark AVM içinde yer alan ArenaPark Sinema Salonları toplamda 2.400 m2 alana yayılmış 10 adet salondan oluşmaktadır. Sinema salonunun işletmeciliğini Site Sinemaları üstlenmektedir. ArenaPark AVM sinema salonları kırmızı ve siyahın müthiş uyumu ile dizayn edilmiş salonları, ferah ve teknolojik alt yapısı ile dikkat çeken bir sinema salonudur. Bu salonun en önemli özelliği ise bir çok sinema salonuna nazaran, çok daha uygun rakamlarla  vizyondaki filmleri sinemaseverlere sunuyor olmasıdır. Bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonuna sahip olan ArenaPark, vizyondaki filmleri uygun fiyata izleme imkanı sunuyor.

Deri geniş ve rahat koltuklar, siyah ve kırmızının yoğun kullanıldığı modern salon dizaynı, en son teknoloji ile donatılmış ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunan perdeleri, bilet fiyatlarında uyguladığı uygun fiyat politikası ile sinema salonu sinema severlerden tam not almayı başarıyor.

ArenaPark AVM Sinema Salonu bölge halkının çok yoğun tercih ettiği bir sinema salonudur. Ayrıca bu salon bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonudur.

Sitemizden ArenaPark sinema seansları ve vizyondaki filmlere ulaşabilirsiniz. Halkalı ArenaPark Site Sinemaları`na özel hazırladığımız sinema sayfamızdan film seanslarına, vizyonda ki filmlere ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

ArenaPark AVM sinema saatleri, bilet fiyatları, bilet rezervasyon ve vizyondaki filmler ile ilgili bilgi için 0 (212) 472 94 10 nolu ArenaPark sinema iletişim hattını kullanabilirsiniz. Sinema salonları, alışveriş merkezi içinde zemin katta yer almaktadır. Salona ulaşım için ArenaPark ücretsiz müşteri servisi hizmetini kullanabileceğiniz gibi kendi aracınız ya da toplu taşıma araçları ile de çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

ArenaPark AVM iletişim ve ulaşım bilgileri; 

Ulaşım :Atakent Mah. Çiçekli Vadi Sok. No:2 Küçükçekmece/İstanbul
İletişim : 0 (212) 472 94 10

ArenaPark AVM sinema ArenaPark Alışveriş Merkezi içinde zemin katta yer almaktadır. Alışveriş merkezine ücretsiz müşteri servisi ya da toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz. 

ArenaPark AVM Ücretsiz Müşteri Servisi
ArenaPark AVM Ulaşım

 

 

Yorumlar
Gönder