Armoni Park AVM Sinema
Armoni Park AVM Sinema

Armoni Park Sinema

Armoni Park AVM Sinema Salonları son teknoloji ile donatılmış 3D teknolojisine yeni bir boyut kazandıran XPanD 3D teknolojisi ile hizmet veren 7 salonu ile muhteşem bir mekandır. Armoni Park Sinema, Armoni Park AVM içinde yer almaktadır ve sinemanın işletmesi site sinemalarına aittir.

Birbirinden geniş ve ferah salonları, son sistem ses ve görüntü kalitesi en yüksek perdeler, rahat ve şık koltukları, ara dinlenme alanları ve  özel mimari dizaynı ile ArmoniPark Sinema tüm sinemaseverlere unutamayacakları sinema deneyimleri yaşatıyor. Özellikle 3D film konusunda kullandığı XPanD 3D teknolojisi en gerçekçisi film sahnelerini perdeye taşıyor.

Armoni Park Alışveriş Merkezi bölge halkı tarafından çok fazla ziyaret edilen bir alışveriş merkezidir. Bu ziyaretlerin büyük bir kısmı gün içinde sinema salonunu tercih etmektedir. 7 farklı salonda en güncel vizyondaki filmleri bulabileceğiniz Sefaköy Armoni Park Site Sinemaları şimdilikhaftanın 7 günü sabah 11:00 ile en geç 21:45 seansları uygulamaktadır. Armoni Park AVM sinema seansları konusunda en güncel bilgilere, Armoni Park Avm Sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon işlemleri için salona 0 (212) 452 19 00 - 01 - 02 nolu telefon bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Armoni Park Sinema telefon hattı tüm sinema ile ilgili sorularınıza yanıt vermek için haftanın 7 günü sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca bu hat üzerinden sinema bileti ne kadar sorusuna da yanıt bulabilirsiniz. En güncel fiyat bilgileri resmi müşteri hizmetleri hattı olan bu numaradadır.

Armoni Park Sinema ulaşım konusunda rahat ve kolay bir konumdadır. Sinema salonuna toplu taşıma araçları, kendi aracınız ya da ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim konusunda detaylı bilgiye aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Armoni Park AVM Sinema ulaşım bilgileri için ArmoniPark AVM ulaşım sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir, ücretsiz müşteri servisi sayfamızdan servis saat ve güzergahlarını öğrenebilirsiniz.

ArmoniPark Sinema adresi Armoni Park AVM Tevfik Bey Mh. Halkalı Yolu Kat:4 Sefaköy / İstanbul Telefon numaraları ise (212) 452 19 00 - 01 - 02 `dir. 

Yorumlar
Gönder