Ataköy A Plus AVM Sinema
Ataköy A Plus AVM Sinema

Ataköy A Plus Sinema Cinemaximum

Modern ve şık mimarisi, A Plus alışveriş deneyimi sunan mağazaları ve ferah alışveriş olanağı ile hizmet veren Ataköy Plus AVM içinde yer alan Ataköy Plus AVM Sinema Salonları bölge halkının tüm sinema ihtiyaçlarını karşılayacak bir salondur. Bir birinden ferah ve modern 10 salonu ile Ataköy Plus Sinema tüm sinemaseverlere en güncel ve vizyonda ki filmleri 10 farklı salonunda haftanın her günü saat 11:00 ile en geç şimdilik 23:55 seansları ile sunmaktadır.

İşletmesi Cinemamaximum tarafından yapılan 10 salonlu sinema alanı A Plus Ataköy Sinema son teknoloji ile donatılmış bir sinema salonudur. A Plus Ataköy Sinema Salonu 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kaliteli perdeleri, son teknoloji ses sistemleri ve rahat geniş koltukları ile sinemaseverler tarafından oldukça fazla sevilmektedir.

Ataköy Plus Sinema saatleri, en güncel film seansları, film ve salon bilgileri ile bilet fiyatları gibi sorularınız için 0 - 212 661 84 84 nolu sinema iletişim hattını kullanabilirsiniz. Bilet alma işlemleri, bilet rezervasyon işlemleri içinde en doğru bilgiyi yine salonun bu iletişim hattını kullanarak edinebilirsiniz. A Plus AVM Sinema telefon hattı haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Sinema salonuna ulaşım da oldukça kolay ve rahattır. Salona kendi aracınız, toplu taşıma araçları ya da Ataköy Plus AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan edinebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Ataköy A Plus Sinema İletişim

Ataköy A Plus AVM Sinema Salonu `na ulaşım konusunda bir çok alternatifiniz mevcuttur. Bunların başında kendi aracınız ile rahat ve kolay şekilde gelebileceğiniz gibi, zahmetsiz olarak ücretsiz müşteri servislerini kullanarak da salona ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yine sinema salonuna toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüm Ataköy Plus Sinema ulaşım alternatifleri için aşağıda ki linklerden detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Ataköy A Plus AVM Sinema Ulaşım Bilgileri
Ataköy Plus AVM Ücretsiz Müşteri Servis Güzergah ve Saatleri

Yorumlar
Gönder