Şikayet Yaz

Ataköy Plus AVM

Ataköy Plus AVM ziyaretçilerini kapılarını Nisan 2010 tarihinde açmış bulunduğu bölgenin V.I.P konseptli bir alışveriş merkezi projesidir. İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde Ataköy bölgesinde yer almaktadır.

Ataköy Plus AVM toplam 140 mağazası ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Modadan gıda alışverişine, spor ürünlerinden teknoloji ürünlerine alışveriş keyfi Ataköy Plus AVM`de. Ayrıca tüm damak tatlarına uygun cafe ve restaurantları ile de ziyaretçilerin gün içi ve gün sonu en çok tercih ettiği doyumsuz damak tadı mekanı olmayı başarmıştır.Ataköy Plus AVM toplam 25.000 m2 kiralanabilir alana sahiptir. Ayrıca mimari yapısı bir çok alışveriş merkezine göre oldukça modern ve iyidir. Bu anlamda bir birinden değerli seçkin markanın da ilk tercihidir. Ayrıca mekan 650 m2`lijk seyir terasına da sahiptir.

Ataköy Plus AVM Alışveriş merkezi sinema severlerinde sıkça tercih ettiği bir projedir. Alışveriş merkezinde 10 salonlu dev bir sinema yapısı bulunmaktadır. Sinema salonunun işletmesini MARS Entertainment Group yürütmektedir.  Ataköy Plus AVM sinema salonu ve sinema seansları hakkında detaylı bilgide sitemizde yer almaktadır.

Ataköy Plus AVM gerek ücretsiz müşteri gerekse ücretsiz otopark hizmeti ile ziyaretçilerine sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı yıllardır sürdürmektedir. Ataköy Plus AVM gerek alışveriş gerkse eğlence için size hizmet vermeye her daim hazır bir alışveriş merkezidir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Sanırım daha 6 yıl oldu AVM bin açılması ama damak tadına düşkün olanlar burayı tercih etmeli diyorum
  • sevda
    Ataköy plus AVM geniş kapsamli yapısı ile çok sevilen bir AVM eğlenceli ve gösterişli yapısı ile insanları cekiyor
  • Enjoy34
    her yerde pıtrak gibi türeyen avmlerden bir diğeri. dıştan güzel görünüyor ama sanki dibinden geçen yolun üzerine yıkılacakmış gibi.