Ataşehir Palladium AVM Sinema
Ataşehir Palladium AVM Sinema

Ataşehir Palladium Avm Sinema Cinemaximum

Ataşehir Palladium AVM içinde yer alan Palladium Cinemaximum Sinema Salonları teknolojinin en son olanakları ile donatılmış sinema salonlarıdır. Palladium AVM Sinema 10 farklı salondan oluşan dev bir sinema kompleksidir. Dev sinema perdeleri, kusursuz ses kalitesi ve sistemi, hiç bir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni ve rahat, geniş konforlu koltukları ile sinemaseverlere unutulmaz eşsiz bir sinema deneyimi yaşatmaktadır.

Sinemayı sonsuz bir keyfe dönüştüren Ataşehir Palladium AVM Sinema Salonları, eşsiz iç mamirisi, rahat ve konforlu geniş salonları, olabildiğince ferah ve rahat ara dinlenme alanları, kafeteryası ile ziyaretçilerden her zaman tam puan alan bir salondur.

Geçmişten günümüze kalmış en keyifli anlara sahne olan kültür objelerinden bir tanesi sinemadır, özellikle açık hava sinemalarının insanlar üzerinde bıraktığı etkidir. Sanatsal anlamda baktığımızda da bizleri geliştiren, gerçekten evlere keyif katan, kişisel gelişime kattığı katkının yanı sıra ülkenin kalkınmasına dahi fayda da bulunan sinema sektörü, her anlamda gelişmişlik göstergesidir. Senaryoyu yazan yazardan filmi çeken yönetmene, başrolde oynayan oyunculardan yan rollerde oynayıp oyunculuğun hakkını veren herkesin filme olan katkısı paha biçilemezdir. Bu gibi değerler de bir araya geldiğinde gerçekten kaliteli yapımlar, keyifli dakikalar geçirilecek özel filmler ortaya konmaktadır. Ortaya konan bu işler de tabi ki bir yerlerde halka, insanlara ulaştırılıyor. Bu ulaşım araçları da “Sinema Salonları”dır.

Artık gelişen teknolojik alt yapılar sayesinde ve montajlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte inanılması güç sahneler çekilmektedir. Büyük oyunculuklarla buluşan böylesine büyük sahneler, izleyiciyi de içine çekerek bambaşka dünyalara bizleri davet eder. Teknolojik gelişmişlikle özel ses sistemlerine sahip olan, konforlu koltuklarıyla rahat etmenizi sağlayan sinema salonları, neredeyse her mahalleye ulaşım kolaylığı sağlayabilecek şekilde konumlanmıştır. Yani, artık insanların sinema izlememek için ürettiği birçok bahane ortadan kalkmış olmaktadır.

Hafta sonları için arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğinizde, hafta içlerinde iş yorgunluğunu atmak istediğinizde sizleri gerçekten bambaşka dünyalara davet edip ruhunuzu dinlendirecek olan sinema filmleri,  her gün her seansta sizlere özel duygular yaşatabilecek özel emek ürünleridir.

Gelişen teknolojinin de katkısıyla artık herkes evinin yakınında bir şekilde istediği an sinemaya ulaşabilmektedir. Bu anlamda tabi ki gelişmişliğin timsali haline gelen İstanbul başı çekmektedir. Hemen hemen herkese yakın bir tane sinema salonu barındıran bu şehir, özel anlara tanıklık eden sinema filmleri için de önemli bir alandır. Özellikle İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Palladium Ataşehir AVM, sinema izlemek için biçilmiş kaftandır. Teknolojisiyle sizleri şaşırtacak, konforuyla gün boyu film izleyebileceğiniz salonlarıyla sinemaseverlerle buluşan bu yapıda, keyifli anlar geçirmeniz için gereken her şey mevcuttur. 

Palladium AVM Sinema vizyondakiler ve Paladium AVM Sinema Seansları hakkında en detaylı ve güncel bilgilere Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Palladium sinema seansları haftanın yedi (7) günü şu anlık en erken 10:45 `te başlayıp geç seans saati olarak 00:00 seansı uygulanmaktadır.

Palladium sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun müşteri iletişim hattı olan 0 (216) 663 11 41 nolu telefonu kullanabilirsiniz. Palladim sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde verilmektedir.

Salona ulaşım konusunda aşağıda yer alan iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi verilmektedir. Buradan ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Palladium Sinema İletişim

Palladium Ataşehir AVM Sinema Salonu ulaşım konusunda bir çok alternatif yolu bulunan bir sinema salonudur.  Salona ister kendi aracınız ile, ister toplu taşıma araçları ile ya da Ataşehir Palladium AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sinema ulaşım ve iletişim bilgileri;  Palladium AVM Barbaros Mah. Halk Cad. No:6 34746 Kozyatağı / İstanbul 0 (216) 663 11 41 `dir.

Palladium AVM Ulaşım Bilgileri
Palladium AVM Ücretsiz Müşteri Servisi Güzergah ve Saatleri

 

 

Yorumlar
Gönder