Atirus AVM Sinema
Atirus AVM Sinema

Atirus Sinema

Atirus AVM içinde yer alan Atirus AVM Site Sinemaları toplamda 4 salondan oluşan butik bir sinema salonudur. Sinema salonu 4 farklı salonda vizyondaki filmleri sinemaseverlerle buluşturuyor. Atirus AVM Sinema en erken 11:00 en geç şu anlık 21:30 sinema seansları ile hizmet vermektedir.

Bölge halkının oldukça fazla ilgi gösterdiği bir sinema salonu olan Atirus Sinema, sinema bileti fiyatları konusunda da oldukça uygun rakamlarla hizmet vermektedir. Atirus sinema bilet alma işlemleri, Atirus sinema bilet fiyatları ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için 0 (212) 883 33 45 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Rahat ve geniş koltuklar, her yerden seyir keyfi sunan yerleşim, dev ve görüntü kalitesi yüksek sinema perdeleri ve son teknoloji ile donatılmış ses sistemleri ile sinemaseverlere hizmet veren Atirus Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sitemizden en güncel hali ile ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Atirus AVM Site Sinemaları ulaşım anlamında kolay ve rahat bir konumdadır. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için aşağıda yer alan iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Atirus AVM Sinema Salonları Oturma Düzeni;

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

Atirus Avm Sinema İletişim

Atirus AVM Sinema ulaşım anlamında gerek kendi aracınız gerekse toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gelebileceğiniz bir konumdadır. Atirus sinema salonları, Atirus AVM içinde yer almaktadır.

Ulaşım : Fatih Mah. Londra Asfaltı No:40 K:3 Büyükçekmece / İstanbul

İletişim : 0 (212) 883 33 45

 

Aşağıda ki linkleri kullanarak detaylı ulaşım ve iletişim bilgilerini edinebilirsiniz.

Atirus AVM Ulaşım Bilgileri

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)