Şikayet Yaz

Atirus Alışveriş Merkezi

Atirus Alışveriş Merkezi Büyükçekmece E-5 Karayolu üzerinde yer alan ve açılış 2005 tarihinde yapılan bölgenin değerli bir yatırımıdır. Atirus Alışveriş Merkezi gerek mağazaları, gerek kafe restaurantları, gerekse sinema salonları ile ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir. 

Atirus Alışveriş Merkezi sinema severler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Yönetimini Site Sinemaları`nın yaptığı sinema salonları ile vizyonda ki filmleri toplamda 4 salondan takip edebilirsiniz. Vizyonda ki tüm filmleri izleme fırsatı bulacağınızAtirus Alışveriş Merkezi sinema salonları ve Atirus sinema seansları için sinema.avm.gen.tr adresine göz atabilirsiniz. 

Toplam 56.000 metrekarelik bir alanda kurulu olan Atirus projesinde 80 mağaza ve 64 tanede ofisin yer aldığı iş merkezi yer almaktadir. Atirus AVM 700 araçlık kapalı otoparka sahiptir ve bu otoparka E-5 den tünel ile direkt bağlantı verilmiştir. Ayrıca yine AVM `ye yaya olarak gelecekler için E-5 ten özel yaya bölümü açılmıştır. 

Favorilerime Ekle

Atirus Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Emine DURMAZ
  Değerli atirus avm.çalışanları geçen hafta yaşadığım bi sağlık problemim dolayısıyla üst kat teras asansöründen inerken lavaboya gidemeden mide bulantısı baş dönmesi ve tansiyonumun düşmesiyle asansör kapısının önüne kusarak yığılıp kaldım, temizlik ekibi iğrenerek yanımdan uzaklaşırken güvenlik ekibi öylesine insanca ve bütün yardımseverlikleriyle Gencer bey ve Yusuf bey ismindeki arkadaşlar bana lavaboya kadar eşlik edip lavabodan çıkmamı bekleyip size ambulans çagıralımmı aramak istediginiz biyer varmı diyerek defalarca iyimisiniz kendinizi daha iyi hissediyormusunuz diye okadar güzel yürekli öylesine insanca ve yardımsever bi ekipki güvenlik müdürlerine, amirlerine, çalışanlarına sonsuz teşekkürler iyiki hala böyle güzel yürekli yardımsever iyi insanlar var tekrar teşekkürler, herşey olabiliyoruz ama insan olabilmek herkeze nasip olmayabiliyor teşekkürler atirus güvenlik ekibi sizi gururla her yerde anlatıyorum.
 • sevda
  Atirus AVM güzel ve büyük bir avme gezmek amaçlı gidebileceğiniz bir AVM çok fazla mağaza yok içinde fakat düzenli bir AVM
 • Enjoy34
  Ulaşımı kokay ve yeterince büyük olan avm gelenleri rahatlıkla dolaşabilceği bir yer.sorunsuz bir şekilde sıkılmadan gezebilirsiniz.şimdiden iyi alışverişler
 • Kzkrnes
  atirus avm büyükçekmece de bulunan ve bir çok avm ye oranla dah büyük ve daha düzenli bir avm.büyükçekmece civarında alışveriş dışında gezmek içinde ideal bir avm ..