Axis AVM Sinema
Axis AVM Sinema

Axis Sinema Kağıthane Cinemaximum

İstanbul Kağıthane ilçesinde bulunan Axis AVM içinde yer alan Axis Cinemaximum Sinema toplamda 10 salonda sinemaseverlere hizmet vermektedir. Axis AVM Sinema, son teknoloji ile donatılmış salonlarında dev ve en yüksek görüntü kalitesine sahip sinema perdeleri, yüksek ses kalitesine sahip ses sitemleri ve rahat ve geniş koltukları, ara dinlenme alanları ve kafeteryası ile son derece modern ve lüks bir sinema salonudur.

Vizyonda ki tüm filmleri sinemaseverlere sunmayı hedefleyen Axis AVM sinema salonları bu anlamda modern, geniş ve ferah sinema salonları ile ziyaretçilerine hizmet vermekte. Salın haftanın her günü hizmet veren bir sinema salonudur. Axis Avm Sinema Seansları 11:00 itibari ile başlamakta ve geç saat seansı olan 23:30 seansı ile kapılarını kapamaktadır. Geç saat seansı şimdilik sadece Cuma ve Cumartesi günleri geçerli olup,en güncel Axis AVM sinema seans bilgilerine ve sinemada gösterimde olan filmlere bu salon için özel hazırladığım Axis AVM Cinemaximum Sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Cinemaximum İletişim hattı olan 0850 220 09 67 nolu telefonu arayarak  Axis sinema bileti, Axis sinema bilet fiyatları ve Axis sinema telefon numaraları konusunda bilgi alabilir, salon hakkında görüşlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Ayrıca sinema bilet kampanya ve duyuruları hakkında da en son durumu öğrenebilirsiniz.

Axis Avm sinema salonu ulaşım konusunda da oldukça kolay ve rahat ulaşılabilir bir konumdadır. İster kendi aracınız ile olsun, ister toplu taşım araçları, isterseniz Axis Avm ücretsiz müşteri servisleri ile olsun İstanbul Kağıthane`de bulunan sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Axis AVM Sinema Salonları, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde bulunan AXİS Alışveriş Merkezi içinde yer almaktadır. Salon iletişim bilgileri;  Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:28 AXIS AVM Kat:3 No:120 Kağıthane / İstanbul Telefon: 0850 220 09 67 `dir.

Sinema salonuna ulaşım hakkında detaylı bilgilere aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz;

AXİS AVM Ulaşım
AXİS AVM Ücretsiz Müşteri Servisi Güzergah ve Saatleri

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)