Beylikdüzü Migros AVM Sinema
Beylikdüzü Migros AVM Sinema

Beylikdüzü Migros Sinema Salonu Cinema Pink

Beylikdüzü Migros AVM içinde yer alan CinemaPink 11 salondan oluşan yeni ve son derece modern tasarım ile yapılmış bir sinema salonudur. Şık ve modern mimarisi, konforlu salon içi dizaynıyla, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile bölgenin vazgeçilmezi olan alışveriş merkezi, ziyaretçilerinin büyük ilgisini görmektedir. Beylikdüzü Migros Avm Sinema Salonu, Türkiye`nin yükselen sinema markası olan CinemaPink sinema salonları `dır.

Migros AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde yer verirken aynı zamanda Beylikdüzü Migros sinema seansları, sinema saatleri en güncel hali ile ilgili haberleri, vizyon filmleri bilgilerine ve film seanslarına buradan ulaşabilirsiniz. Salonda ve vizyon da olan tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Beylikdüzü Migros Avm sinema bilet bilgileri, bilet ücretleri ve bilet alma işlemleri, Beylikdüzü Migros sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri yine en güncel haline sitemizden ulaşılabilir.

Salon son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojilerini kullanmaktadır. 11 farklı salonuyla, sinema keyfini limitsizce çıkarabileceğiniz nitelikte olduğuna şüphenizin olmayacağına eminiz. Geniş koltuklar, geniş sinema perdeleri ve her alandan eşit ses dengesine sahip olan ses sistemleri, özenle dizayn edilmiş ara dinlenme alanları, kafeteryası ve ferahlığıyla tüm ziyaretçilerinden tam puan alan ve yıllardır bunu muhafaza eden sinema salonu, sinema keyfiniz için en ideal salonların başında geliyor.

Alışveriş merkezinin 1. katında yer alan Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası, 0212 853 61 12 `dir. Sinema biletleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını çalışma saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Ve en önemlisi, salona ulaşım konusunda oldukça şanslı olduğunuzu söylemeden geçmeyelim, çünkü Metrobüs durağı ile mesafesi sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde. Yani civar lokasyonlarda bile olsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz toplu taşıma ile isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahattır. Hiç trafik sorunu yaşamadan E-5 üzerinden Metrobüs ile direkt alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi Ücretsiz Müşteri Servisini kullanarak da sinemaya ulaşabilirsiniz.

Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere aşağıda yer alan iletişim sayfamızdan edinebilir ve müşteri servis saatleri ile güzergahlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yepyeni yüzü ile sinemaseverleri bekleyen Beylikdüzü AVM Sinema salonu sinema keyfini doyasıya yaşayacağınız bir salondur...

İletişim Bilgileri

Beylikdüzü Migros AVM sinema salonu ulaşımda olabilecek en kolay ve rahat konumda olan bir sinema salonudur. Beylikdüzünde bulunan Beylikdüzü Migros AVM içinde yer alan sinemanın iletişim bilgileri;

 E-5 Karayolu Üzeri Sakarya Cad. No:1 Beylikdüzü Migros AVM Beylikdüzü/İstanbul

  0212 853 61 12

 

Beylikdüzü Migros AVM Ücretsiz Müşteri Servisi

Beylikdüzü Migros AVM Ulaşım Bilgileri 

Yorumlar
Gönder