Forum Çamlık AVM Sinema
Forum Çamlık AVM Sinema

Forum Çamlık AVM Sinema

 

 

 

 

 

Denizli Cinemaximum (Forum Çamlık)

Demakrasi Meydanı Doğan Demircioğlu Cad. Forum Çamlık AVM Denizli

 0(258) 215-1535

Forum Çamlık Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Denizli Demokrasi Meydanı ve etrafındaki ilçelerde yaşayan vatandaşların bir araya geldikleri kesişme noktasında bulunuyor. Denizli halkına kazandırdığı bir çok markayla çok yüksek oranda misafir kabul eden alışveriş merkezi, Forum Çamlık AvmCinemaximum Sinemaları ile bölgenin yaz kış her sezon en popüler mekanı olmasına etkin rol oynuyor.

Forum Çamlık Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine hatta içi veya hafta sonu fark etmeksizin 7 gün boyunca kapılarını açan Cinemaximum Sinemaları ile keyiflenmenize bir nebze de olsa güzel film eşliğinde katkı da sağlıyor. Forum Çamlık AVM Denizli, içinde yer alan Cinemaximum Sinemaları sunduğu marka güvencesiyle sizleri gerçekten fazlasıyla mutlu etmeyi başarıyor.  Forum Çamlık Cinemaximum Sinemaları, Dolby Atmos ses sistemine sahip 8 salonuyla epey yüksek bir kapasiteye sahip. Bu yüksek ziyaretçi kapasitesiyle tüm salonlarını dolduruyor ve tüm sinemaseverleri ağırlıyor.

Sinema perdeleri seçimiyle ve teknolojinin sağladığı en güçlü ses sistemiyle donatılmış bu sinema salonlarında, rahat koltukları sayesinde Denizli Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Cinemaximum Sinemaları çoktan vazgeçilmez hale gelmiş durumda.  Forum Çamlık Avm Cinemaximum Sinemaları, kendi tarzına özgü özel iç mimarisi, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renk seçimlerini harmanlayışı ile sizi kaliteli tarzıyla buluşturuyor.

Alışveriş merkezi içerisindeki sinema salonu, Cinemaximum Sinema Salonları olma ayrıcalığını kullanarak en güncel ve vizyonda ki tüm filmleri sizin için sinemaseverlerle sunuyor. Bazı vizyon filmlerini tüm dünya ile aynı anda izlemenizi sağlarken, haftanın yedi (7) günü neredeyse her saat dilimini sinemayla doldurarak seanslarını düzenliyor. Denizli Forum Çamlık Avm Cinemaximum Sinemaları, sinema seanslarına en erken 11:00 de başlayıp, en geç saat olarak da 23:35 seansı ile gününü sonlandırıyor. Günün tüm saatlerini neredeyse sinemayla doldurup her saat misafirlerinin tercih ve ihtiyaçlarına cevap veren Forum Çamlık Cinemaximum, istediği doluluk oranını her zaman yakalamayı başarıyor.

Daha önce ziyaret etmemiş ve bilmeyen ziyaretçiler için, Denizli Forum Çamlık Cinemaximum sinema salonuna (258) 2151535 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Veya sizin için hazırladığımız web sitemizden en güncel ve de aktif Forum Çamlık Avm Denizli Cinemaximum,  Avm Kepez Cinetime sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini sayfamızdan edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait ulaşım ve iletişim bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabileceğinizi yeniden sizlere hatırlatmakta yarar var... Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile gidebilme lüksünüzün dışında, alışveriş merkezi hizmetleri içerisinde yer alan otopark imkanından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçları ve veya ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşılabilir bir lokasyonda bulunduğunu bilmenizi isteriz. Forum Çamlık Avm Denizli Ücretsiz Müşteri Servisi saat ve güzergah bilgilerini yine sitemiz aracılığı ile öğrenip yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Denizli Cinemaximum (Forum Çamlık)

Demakrasi Meydanı Doğan Demircioğlu Cad. Forum Çamlık AVM Denizli

 0(258) 215-1535
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder