Galleria AVM Sinema
Galleria AVM Sinema

Ataköy Galleria AVM Sinema 

Ataköy Galleria AVM içinde yer alan Galleria CinePeople AVM Sinemaları toplamda 8 salondan oluşan ve her teknik özelliği ile kusursuz bir sinema salonudur. Sinema salonu 8 farklı salonuyla vizyondaki filmleri sinemaseverlerle buluşturup adeta kendine hayran bıraktırıyor. Ataköy Galleria CinePeople AVM Sinema en erken 11:00 ve en geç 24:15 sinema seansları ile izleyicisini neredeyse günün her saati sinema izlemeye davet ediyor.

Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy ve çevre halkının oldukça fazla ilgi gösterdiği bir sinema salonu olan Galleria CinePeople Sinema, sinema bileti fiyatları, Galleria CinePeople sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (0212) 559 09 99 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ultra rahat ve geniş koltuklarıyla sanki evinizde kanepenizde keyif yapıyormuşçasına her yerden seyir keyfi sunan yerleşim, dev ve muhteşem görüntü kalitesi yüksek sinema perdeleri, son teknoloji ile donatılmış ses sistemleri ile tüm sinemaseverlere fevkalade hizmet veriyor. Galleria CinePeople Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sitemizden en güncel hali ile ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Ataköy Galleria AVM CinePeople Sinemaları ulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahat bir konumdadır. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için aşağıda yer alan iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ataköy Galleria Cinepeople 

Ataköy Sahil Yolu Galleria AVM Kat:4 Ataköy/İstanbul adresinde Ataköy Galleria AVM içinde yer almaktadır. Sinema salonunun iletişim hattı : 0(212) 559-0999 `dır.

Ataköy Galleria AVM Sinema Ulaşım detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Gönder