Şikayet Yaz

Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi

Ekim 1988 yılında hizmete açılarak Türkiye’de çağdaş alışveriş hayatı ile tanıştıran Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü seçkin markalarını ve kaliteyi bölge halkı ve ziyaretçileriyle buluşturan ilk adres olarak görülmektedir. 

Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine açıldığı yıldan bugüne alışveriş ve eğlence merkezi olmasının yanı sıra, sosyal yaşam sektöre kazandırdığı alan ve deneyim açısından da önemli bir yer tutmaktadır.Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, yıllarca İstanbul’un her yerinden ziyaretçi kitlesine hitap ederek ev sahipliği yapmıştır.

Türkiye’de alışveriş merkezlerinin yaşam alanı olarak öncülük etmiştir. 77.000 metrekare mağaza alanı üzerine kurulu Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, dünya markalarından oluşan seçkin mağaza karması, enfes lezzet yelpazesi, spor ve eğlence seçenekleri ile oldukça gözde bir sosyal yaşam merkezidir.

Modern iç ve dış mimarisiyle göz kamaştıran dikkat çeken dekorları, özel günlerdeki etkinliklerinin yanında düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleriyle yarattığı hoş anbiansı ziyaretçilerine kendilerini özel hissettirerek sosyal yaşam alanının yeni bir yüzü olmuştur. Yılda ortalama 12 milyon misafirin ziyaret ettiği Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmektedir. Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi içerisinde; ATASUN OPTİK, SARAR, BURGERKING, CACHAREL gibi markaların yanı sıra birçok marka satış yapmaktadır.

 

Favorilerime Ekle

Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Tadilatta olması nedeniyle en son gidememiştim şuan ne drumda bilmiyorum ama bu avmnin en alt katındaki çoçukların eğlencesi haline gelen oyuncağı kaldırmasınlar