Marmara Forum AVM Sinema
Marmara Forum AVM Sinema

Marmara Forum Sinema Seansları

İstanbul da 3. bölge olarak tanımlanan Bakırköy’de hayata geçirilen  Marmara Forum AVM içinde yer alan Marmara Forum AVM Sinemaları, CINEMAXIMUM ayrıcalığı ile sizleri ağırlıyor. Bakırköy Marmara Forum Sinema toplamda 17 salonuyla devasa bir sinema komplexine sahip diyebiliriz. Bakırköy Marmara Forum sinemasıyla tüm sinemasever misafirlerini 2011 yılından bu yana karşılamaya devam ediyor.

Mükemmel ses sistemiyle dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları, harika sinema perdeleri ve rahatlığıyla ön planda olan geniş koltukları ile aynı zamanda çift kişilik koltuk seçeneğiyle de rahatlığınızı %100 sağlamayı garantilemiş. Marmara Forum Alışveriş Merkezi Sinema SalonlarıBakırköy halkının yoğun ilgisiyle kısa zamanda vazgeçilmez hale gelmiştir. Marmara Forum Cinemaximum, özenerek hazırlanmış iç mimari tasarımı, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki dizaynı ile olağanüstü bir şıklığa sahiptir.

Bakırköy Marmara Forum en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturma hedefiyle hizmet verirken, sizlere haftanın yedi (7) günü sinema keyfi sunuyor. Marmara Forum Bakırköy AVM sinema seansları 11:00 - 23:45 olarak sunulmakta ve neredeyse günün her saati film izleme şansınızı seans yetersizliğinden kurtarmakta. Sinema salonları avm içerisinde 3. Katta bulunmaktadır. Bazı film seanslarının saatlerinde zaman zaman değişiklikler yapılabilmekte olup, lokasyon olarak Marmara Forum Sinema,E-5 üzerinden hareket ederek sinemaya oldukça kolay ulaşılmasını sağlıyor. (0212) 466 60 66 telefon numarasından ulaşarak en güncel Bakırköy Marmara Forum Cinemaximum sinema seansları, vizyonda ki filmleri ve vizyona girecek olan filmleri öğrenebilir, ve isterseniz ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulaması olup olmadığını öğrenebilir, çeşitli dönemlerde düzenlenen bilet promosyonları ile ilgili bilgi edinip bu uygulamalardan geçerli olduğu müddetçe sınırsız faydalanma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Marmara Forum sinema biletleri, seansları ve tüm ulaşım bilgilerini web sitemizden ulaşabilirsiniz ve Marmara Forum Avm ‘nin tadını çıkartırken, kendinize güzel bir sinema molası verebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Marmara Forum Sinema Ulaşım

Marmara Forum AVM Sinema Salonu Marmara Forum AVM Ekrem Kurt Bulvarı D100 Yanyolu S Blok No:207 Bakırköy/İstanbul adresinde Marmara Forum Alışveriş Merkezi içinde 3. katta yer almaktadır. Salonun iletişim numarası ise 0(212) 466 60 66 `dır.

Marmara Forum AVM `ye ulaşım konusunda detaylı bilgilere ulaşım sayfamızdan edinebilirsiniz. 

 

Yorumlar
Gönder