Şikayet Yaz

Marmara Forum AVM

Marmara Forum AVM zengin markaları , şehir içine olan yakınlığı , mimari yapısı ve kolay ulaşılabilirliği ile dikkat çekmektedir.

Mağaza alanlarının 25.000 metrekaresini teknoloji ve eğelence alanına ayıran Marmara Forum AVM açıldığı zamandan bugüne gençlerin ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşmaya devam ediyor. Marmara Forum AVM maze up kaçış oyunu, sinema ve bowling eğlence alanlarıyla cazibe ve çekim merkezi olmaya devam etmektedir.

Marmara Forum AVM Türkiye`de ilk ve tek olarak 4DX teknoljisi kulllanan sinema kompleksi olduğundan toplam 16 sinema salonuyla cinemaximum salonlarıyla Türkiye`de en fazla salona sahip olmasıyla sinema severleri tek çatı altında toplamayı başarmıştır. Marmara Forum AVM en çok çekim yerlerinden biri olmasının diğer sebebi ise 60 birbirinden farklı dünya markların yemek alanında bulunmasıdır. Ziyaretçilerine dünya mutfaklarından farklı lezzeler sunduğundan istediğiniz zaman bu tatları tadabiliceğiniz alanlara sahip olmasıyla damak zevkine güvenenlerin vazgeçemediği tatlar sunmaktadır.

Marmara Forum AVM içerisinde oyuncak ve çocuk giyim markalarında bulunduğundan çocuklu ailelerinde tercih sebeblerinden birisidir. Bünsesinde bulunan diğer alanlardan birside Çocuk sokağı ve bakım merkezleri yer alıyor.

İstanbul`un her noktasından kolayca ulaşılabilen avm 135 bin m2 alanda 300 yerli ve yabancı markaya hizmet vermektedir. 13 bin m2 lik eğlence mekanını da içerisinde barındıran AVM birçok dev mağazaya ev sahipliği yapmaktadır.

Avm içerisinde ; BAUHAUS, DECATHLON, MEDIA MARKT, CINEMAXIMUM, MINOPOLIS, D&R, BOYNER, YKM, H&M, ZARA, MARKS&SPENCER, C&A, TEKNOSA, BİMEKS, PLAY BOWLING VE FLO büyük m2 lerde mağazalarıyla yer almaktadır.

 

 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Kzkrnes
    gerçekten büyük ve marka bazında ikna edici bir avm arıyorsanız marmara forum u tavsiye ederim..