Teşekkür Mesajları
"Teşekkür" ile sonuçlanana şikayetler.
Şikayet Süreci
Şikayet süreci ile ilgili bilgiler.
    Teşekkür Mesajları

Merhaba Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz;

www.Avm.Gen.Tr Portalımızda Hoş Geldiniz. . .

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hizmete sunduğumuz portalda Alışveriş Merkezleri’nde yaşadığınız sorunları veya şikâyetlerinizi sayfamız sayesinde dile getirebilir diğer portalımızda gelen diğer ziyaretçilerde şikâyetleriniz hakkında paylaşımda bulunarak deneyim kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde hizmet veren 400’e yakın Alışveriş Merkezleri’nin ve mağazalarıyla birlikte hizmetleriyle ile ilgi şikâyetlerinizi bu portal üzerinden tüm sorunlarınızı aktarabileceksiniz. Sayfamızda paylaştığınız şikâyet veya öneriler portalımızı kullanarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Günlük en az 10.000 ziyaretçi sayısı bulunan portalımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza yönelik çalışmalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz. Sizlerin sorun yaşadığınız mağazalar veya hizmet aldığınız işletmelerle ilgili şikâyetlerinizi paylaşarak sesinizi duyurabilirsiniz.

Portalımızın şikâyetler sayfasına yaşadığı sorunları ve şikâyetlerini dile getiren ve burada paylaşan ziyaretçilerimiz sorunlarına kısa sürede çözüme ulaştırarak problemlerine en kısa sürede cevap alabilmektedirler.

Alışveriş Merkezleri hizmetlerini, temizlik, otopark, güvenlik ile ilgili görüşlerinizi dile getirebileceğiniz şikâyet bölümümüzde ayrıca mağazalar, mağazalardan aldığınız hizmet ve ürünler hakkında da görüş ve önerilerinizi, şikâyetlerinizi bu sayfamızdan üyelik girişi yaparak dile getirebilirsiniz. www.Avm.Gen.Tr olarak şikâyetinizi sizin yerinize takip ediyor ve süreci burada yayınlıyoruz. 

Alışveriş Merkezleri şikâyetleri günümüzde en çok dikkat çeken şikâyetler. Özellikle güvenlik, temizlik, mağaza, otopark ile ilgili şikâyetler son zamanlarda ziyaretçiler tarafından şikâyet sitelerine şikâyetim var şeklinde bildirilmektedir. www.Avm.Gen.Tr web portalı sadece kendi alanı olan alışveriş merkezlerine ait şikâyetleri almakta, değerlendirme ve yayınlamaktadır. Yayınlanan şikâyet kısa sürede yetkililere iletilmektedir.  

Artık Sesinizi duyuran geniş kitlelere ulaştıran Şikayet bildirim platformunuzvar;

Avm`ler de yaşadığınız sorunları direk ilgili mecraya iletebileceğiniz şikayet bölümünden sesinizi duyurabilirsiniz.

Türkiye`de hizmet veren alışveriş merkezlerine dair tüketici şikayetleri ve çözüm süreçleri burada. Sizde sorun yaşadığınız AVM, mağaza ve hizmetler hakkında şikayetlerinizi burada dile getirebilir, yöneticilerden şikayetleriniz hakkında geri dönüşümler alabilir, sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Şikayet bölümleri

Avm hizmetlerini, temizlik, otopark, güvenlik ile ilgili görüşlerinizi dile getirebileceğiniz şikayet bölümümüzde ayrıca mağazalar, mağazalardan aldığınız hizmet ve ürünler hakkında da görüş ve önerilerinizi, şikayetlerinizi bu sayfamızdan üyelik girişi yaparak dile getirebilirsiniz. Avm.Gen.Tr olarak şikayetinizi sizin yerinize takip ediyor ve süreci burada yayınlıyoruz. 

Avm şikayetleri günümüzde en çok dikkat çeken şikayetler. Özellikle güvenlik, temizlik, mağaza, otopark ile ilgili şikayetler son zamanlarda ziyaretçiler tarafından şikayet sitelerine şikayetim var şeklinde bildirilmektedir. Avm.Gen.Tr web portalı sadece kendi alanı olan alışveriş merkezlerine ait şikayetleri almakta, değerlendirme ve yayınlamaktadır. Yayınlanan şikayet kısa sürede yetkililere iletilmektedir.