Teşekkür Mesajları
"Teşekkür" ile sonuçlanana şikayetler.
Şikayet Süreci
Şikayet süreci ile ilgili bilgiler.
    Teşekkür Mesajları

Artık Sesinizi duyuran geniş kitlelere ulaştıran Şikayet bildirim platformunuzvar;

Avm`ler de yaşadığınız sorunları direk ilgili mecraya iletebileceğiniz şikayet bölümünden sesinizi duyurabilirsiniz.

Türkiye`de hizmet veren alışveriş merkezlerine dair tüketici şikayetleri ve çözüm süreçleri burada. Sizde sorun yaşadığınız AVM, mağaza ve hizmetler hakkında şikayetlerinizi burada dile getirebilir, yöneticilerden şikayetleriniz hakkında geri dönüşümler alabilir, sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Avm hizmetlerini, temizlik, otopark, güvenlik ile ilgili görüşlerinizi dile getirebileceğiniz şikayet bölümümüzde ayrıca mağazalar, mağazalardan aldığınız hizmet ve ürünler hakkında da görüş ve önerilerinizi, şikayetlerinizi bu sayfamızdan üyelik girişi yaparak dile getirebilirsiniz. Avm.Gen.Tr olarak şikayetinizi sizin yerinize takip ediyor ve süreci burada yayınlıyoruz. 

Avm şikayetleri günümüzde en çok dikkat çeken şikayetler. Özellikle güvenlik, temizlik, mağaza, otopark ile ilgili şikayetler son zamanlarda ziyaretçiler tarafından şikayet sitelerine şikayetim var şeklinde bildirilmektedir. Avm.Gen.Tr web portalı sadece kendi alanı olan alışveriş merkezlerine ait şikayetleri almakta, değerlendirme ve yayınlamaktadır. Yayınlanan şikayet kısa sürede yetkililere iletilmektedir.