Burhaniye Kipa AVM Sinema
Burhaniye Kipa AVM Sinema

Burhaniye Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

Burhaniye Kipa Oscar

 Hürriyet Mah. Karınca Sok. No:13 Burhaniye/Balıkesir

 0(266) 412-0080

Balıkesir ilimizin Burhaniye ilçesinde halkın tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmesi için konumlandırılan Kipa Avm içinde yer alan Oscar Sinemaları ile siz misafirlerini sinema salonlarında konuk ediyor. Salonları ferah diyebileceğimiz nitelikte gayet havadar salonlardır. Sinema salonunun işletmeciliği Oscar Sinemaları yürütülüyor ve mekan olarak ilgisini her geçen gün daha da katlıyor. Burhaniye Kipa AVM sinema salonları şık renklerin muhteşem uyumu ile dizayn edilmiş salonlarında ferah ve başarılı teknolojik alt yapısı ile herkes tarafından beğenileri üzerine çeken bir sinema salonu olma özelliğine sahiptir. Diğer tüm sinema salonları gibi Oscar Sinema Salonlarının da kendine has birçok özelliği vardır. Kendine has bu özelliklerin içerisinde en önemlisi ise, markasına uygun fiyat politikası uyguluyor olmasıdır. Tüm Türkiye’de değişkenlik gösteren sinema bileti fiyatları içerisinde Oscar Sinemaları herkesi film izleme keyfini yaşatmak için en uygun fiyat satışı ile karşınıza çıkıyor. Salona ve markaya olan ilgi de bu sebeple daha yüksek düzeyde oluyor. Balıkesir Burhaniye bölgesinin en büyük ve popüler sinema salonuna sahip olan Kipa Avm Oscar Sinemaları imkanlar el verdiğince vizyondaki bütün filmleri izleme imkanıyla herkesin gözdesi olmayı hedefliyor. Henüz Oscar Sinema Salonlarını ziyaret edip film izlemediyseniz eğer, ilk film izleyişinizden sonra sizinde en iyi favorilerinizden biri olacağına kuşkunuz olmasın.

Oscar Sinemaları tüm sinema salonlarında olduğu gibi ultra geniş ve rahat koltukları ile göz dolduruyor. Salon içerisinde ve salon dışında renklerin yoğun olarak kullanıldığı modern mimarisiyle, en son teknolojiden esinlenerek Dolby Atmos ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunan perdelere sahip. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda haliyle Burhaniye Kipa Avm Oscar sinema salonu sinemaseverlerden yüksek puan alıp en popüler mekan sıralamasının başına yerleşiyor.

Burhaniye Kipa AVM Sinema Salonu, çevrede ki halkın çok sıklıkla tercih ettiği küçük bir sinema salonudur. Günün en kıymetli saatlerinde mutlaka kendi zaman programınıza göre bir sinema seansına denk geleceksinizdir.

Sizler için paylaştığımız bütün bu bilgilerin detaylarını şuan ziyaretçisi olduğunuz web sitemizden öğrenebilirsiniz. Burhaniye Kipa Avm sinema seansları ve vizyon da ki filmlere de ulaşabilirsiniz. Veya isterseniz, Balıkesir Burhaniye Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi Oscar Sinemaları `na özel hazırladığımız sayfamızdan film seanslarına dair tüm bilgilere, vizyonda ki filmlere ve birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Kipa AVM sinema saatleri, bilet fiyatları, bilet rezervasyon ve vizyondaki filmler ile ilgili (266) 4120080 numaralı telefondan müşteri temsilcisi aracılığı ile bilgi alabilir, sorularınızı yönletebilir ve Oscar sinema iletişim hattından böylelikle faydalanabilirsiniz. Oscar sinema salonları, Burhaniye Kipa Alışveriş Merkezi içerisinde yer almaktadır. Alışveriş merkezi ve sinema salonuna kolayca ulaşım için Kipa Avm ücretsiz müşteri servisi hizmetini kullanabileceğiniz gibi kendi aracınız ya da toplu taşıma araçlarından da faydalanıp rahatlıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Burhaniye Kipa OscarAdres : Hürriyet Mah. Karınca Sok. No:13 Burhaniye/BalıkesirTel : 0(266) 412-0080
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder