Merhaba Saygıdeğer Ziyaretçilerimiz;

www.Avm.Gen.Tr Portalımızda Hoş Geldiniz. . .

Türkiye’de bulunan bütün sinema salonlarına ve sinema seanslarına ulaşmanız için geliştirdiğimiz bu portal sizlerin en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmak istediğiniz sinema salonuna ve gösterimde olan bütün filmleri görüntüleyebilmeniz için online olarak bu sayfamızda erişebileceğinizi biliyormuydunuz?

Ülkemizde hangi şehirde yaşarsanız yaşayın istediğiniz zaman istediğiniz yerden sayfamıza ulaşarak gösterimde olan bütün film seanslarını görebilir o günkü programınızı şekillendirebilirsiniz.  İster bilgisayarınızdan istersenizde cep telefonlarınızdan www.Avm.Gen.Tr sayfamıza girerek yeni vizyondaki filmleri görebilir gitmek istediğiniz filmlerin seans saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Son teknoloji kullanılan ekipmanlarla donatılan bu salonlar 2D, 3D, 4D vb. gösterim kaliteleriyle en yüksek görüntü kalitesi ve ses teknolojileriyle donatılmış salonlarında film seyretmenin keyfini çıkarmaya doyamacaksınız. Sinema severlerin sürekli yakından takip ettiği sayfamız her zaman anlık güncellenerek sizlerin daha kolay gösterimdeki filmlere ulaşmanızı sağladığımız biliyormuydunuz? Bu sayfamızı ziyaret eden ziyaretçilerimizin tek yapması gereken istediği filmin hangi Alışveriş Merkezleri’nde gösterimde olduğunu, vizyondaki film seçeneklerine ve seans saatlerine rahatlıkla ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden sinema salonlarıyla sinema keyfini en üst düzeyde yaşamanız için tasarlanarak gerek mimari yapısı gerekse sizleri film sahnelerinde büyüleyerek kendinizi kaptırarak kendinizide o sahnelere yer bulabilirsiniz. Genel olarak tercih edilen sinema salonları  Alışveriş Merkezleri’nde hizmet veren sinema salonları olarak daha çok tercih edilmektedir. Gerek perde ve ses teknolojisi gerekse salon sayısı açısından en son teknoloji kullanma şansı sahip oluşlarıyla ziyaretçileri tarafından hep rağbet görmüştür. Genellikle hafta sonu ve hafta içi gece seansları Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

www.Avm.Gen.Tr olarak tüm Türkiye`de yer alan Alışveriş Merkezleri’nde hizmet veren sinema salonlarını sizler için burada topladık. En güncel veriler ile tanıttığımız sinema salonlarına ulaşım ve iletişim bilgilerini de sizler için buradan paylaştık. Sizde sinema keyfini sürmek istediğiniz sinema salonuna buradan ulaşabilir, salonda ki sinema seanslarına yine sayfamız üzerinden edinebilirsiniz. Hatta salon hakkında görüşlerinizi de yine buradan dile getirebilir, duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Özel olarak farklı kaynaklardan derlediğimiz sinema, sinema salonları, sinema seansları, sinema bilet fiyatları gibi ulaşılabilmesi zor olan bu bütün bilgileri sitemiz gene halk yararına ve tamamen ücretsiz olarak sizlerin bilgi alama özgürlüğünüze tamamen doğru bilgiler vermek için gece gündüz büyük bir ekip çalışması yapmaktadır.