Hakkımızda

Türkiye`nin En Büyük AVM, Sinema ve Mağaza Arama Motoru AVM.GEN.TR Sizlerle!

 

Türkiye`nin değerli şirketler grubu OSM Grup bünyesinde 2012 yılında projelendirilen, 2015 yılında ARGE çalışmalarını tamamlayarak yayın hayatına başlayan Türkiye`de alışveriş tutkunlarının en fazla ziyaret ettiği alışveriş merkezi, mağaza ve marka arama motoru AVM.GEN.TR bugün bünyesinde barındırdığı 350 üzerinde AVM, 35.000`den fazla mağaza, 600`e yakın sinema salonu ve yüzlerce e-ticaret sitesinin milyonlara dayanan ürünleri ile dev bir portala dönüşmüştür.  

Avm avm gezmeyi seviyorsan, mağazalar senin için bir tutku, sinema olmazsa olmazların arasındaysa ve online alışverişten vazgeçemiyorsan, AVM.GEN.TR ile mutlaka tanışmalısın!

 

Favorin olan AVM`lerin etkinlik, duyuru ve kampanyalarına tek bir noktadan ulaş!

Türkiye`nin 81 iline yayılmış 350 ve üzeri AVM tek bir sitede toplandı. Alışveriş merkezlerine ait proje bilgileri, mağaza bilgileri, kampanya ve haberleri, ulaşım ve iletişim bilgileri, servis saat ve güzergahları, sinema salonları ve salonlarda gösterimde olan filmlerin seanslarına kadar tüm bilgiler AVM.GEN.TR ile tek `tık` la ekranında ya da cebinde seninle.
 

Sevdiğin markaları tek noktadan takip et; ALISVERIS.AVM.GEN.TR.

ALISVERIS.AVM.GEN.TR ile sevdiğin tüm markalara tek noktadan ulaşabilir, ürünlerine portalımız üzerinden drekt markanın sitesine bağlanarak inceleyebilir ya da satın alabilirsiniz. Portalımızda yer alan ürünler arasında sizler yeni markalar keşfederken, bizler de zevkine ve seçimine özel ürünler tavsiye etmeye devam ederiz.
 

Yeni ama en gelişmiş sinema portalı; SINEMA.AVM.GEN.TR İle tanışın!

Hangi salon nerede, hangi film hangi salonda gösterimde ve seansları neler, sinemada ki son gelişmeler neler? Film fragmanları, gelecek yeni filmler ve çok daha fazlası, kısacası sinema adına aradığınız her şey burada; SINEMA.AVM.GEN.TR...  Keyfini çıkar.

Dostluğun ticarete dönüştüğü adres AVM.GEN.TR/KIRALAMA ile tüm AVM`ler hizmetinde!

Hangi AVM`de kiralanabilir alan mevcut, kiralanabilir mağaza ve stand alanları hakkında en güncel bilgiler burada. Projenize en uygun alışveriş merkezleri ve kiralama detayları için AVM.GEN.TR/KIRALAMA hizmetinizde.
 

AVM `lerin ve mağazaların gözü kulağı burada; AVM.GEN.TR/SIKAYET

Alışverişinizi kabusa çeviren tüm olumsuzluklara çözüm bulacak olan AVM.GEN.TR/SIKAYET ile sizde istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir, bizzat alışveriş merkezi ve mağaza yetkililerince çözüme kavuşabilirsiniz.

 

Blog kısmımızla trendleri yakalayabilir, indirim ve marka alarmı ile alışverişin keyfine dilediğiniz vakit varabilirsiniz. Haber bültenlerimize üye olarak alışveriş adına tüm gelişmelerden anlık haberdar olabilir ve indirim kuponlarımız ile avantajlı alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.