Gaziemir Kipa AVM Sinema
Gaziemir Kipa AVM Sinema

Gaziemir Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

İzmir Gaziemir Kipa Hollywood

 Akçay Cad.No:253 Gaziemir Kipa AVM Kat:2 Gaziemir/İzmir

 0(232) 274-7666

İzmir Gaziemir Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Gaziemir ve çevre ilçelerinin birlikte ziyaret ettikleri bir kesişme noktası oldu.  Çok yüksek sayıda misafir kabul eden İzmir Gaziemir Kipa Hollywood bulunduğu bölgenin popüler salon mekanı olarak çoktan kabul edildi bile.

Ulaşım açısından oldukça zengin olan Gaziemir Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi, benzersiz bir merkezi özelliğe sahip. Siz misafirlerine 7 gün boyunca ev sahipliği yapan İzmir Gaziemir Kipa içerisinde yer alan Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Hollywood sinema salonlarıyla perdesini sizlere açıyor. Kipa Hollywood Dolby Atmos ses sistemine sahip salonlarıyla göz kamaştırıyor.

En güçlü ses sistemiyle donatılmış salonları, şık sinema perdeleri, genişliğiyle sizi rahat ettiren koltukları ile Gaziemir Kipa Alışveriş Merkezi bölgede ki halkın yoğun ilgisinden dolayı sinema keyfi vazgeçilmez hale geliyor. Kipa Gaziemir Hollywood, kendine has stilindeki tarzıyla, özel iç mimarisi, film aralarındaki dinlenme alanı ve kafeteryasıyla, yiyecek ve içecek hizmetleriyle size beklediğiniz hizmeti sunuyor.

En güncel ve vizyonda ki tüm filmleri sinema salonu izleyicisi ile buluşturmayı da ayrıca en doğru şekilde başarıyor. Bazı vizyon filmlerinin ilk ön gösterimine izlemenizi sağlarken, haftanın yedi (7) günü dopdolu sinema seansı düzenliyor. Gaziemir Kipa Hollywood, sinema seansları günün tüm saatlerini sinemayla doldurup her saat siz misafirlerinin tercihine bağlı olarak memnun etmeye çalışıyor.

Eğer daha önce hiç ziyaret etmemiş ve bilmiyorsanız, İzmir Gaziemir Kipa Hollywood sinema salonuna (0232) 274 76 66 telefon numarasından ulaşıp en aktif ve güncellenmiş Gaziemir Kipa Avm, Gaziemir Kipa Avm Hollywood sinema bilet fiyatlarının dışında ulaşım bilgilerini bu sayfamız içerisinden bulabiliyorsunuz.

Sinema salonlarına ve alışveriş merkezine dair ulaşım bilgileri ve iletişim bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabileceğinizi yeniden hatırlatalım sizlere... Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Veya toplu taşıma araçlarını tercih edip, sinema keyfini Kipa Hollywood sinema salonlarında yaşayabilirisiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Gaziemir Kipa HollywoodAdres : Akçay Cad.No:253 Gaziemir Kipa AVM Kat:2 Gaziemir/İzmirTel : 0(232) 274-7666
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder