3 AVM `ye 9 uluslararası ödül
 

CEFIC tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM 21 Ekim’de Barselona W Otel’de gerçekleşen 14. Stevie Uluslararası İş Ödülleri tören gecesinde toplamda 9 ödülün sahibi oldu. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Minik Diş Dostları, Geppetto Usta’nın Atölyesi, Senin Mısraların ve Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor projeleri ile fark yaratarak dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri`ne layik görüldü. Bu yıl 3 bin 900’ün üzerinde projenin yarıştığı Stevie Ödülleri’nde CEFIC farklı kategorilerde 1 Altın, 3 Gümüş ve 5 Bronz Ödülü ile gecenin yıldızlarından oldu.

 

 

 

CEFIC yönetiminde bulunan 3 AVM, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14. kez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden kazandığı 9 ödülle büyük bir başarıya imza attı. Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan ödül töreni 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor.

CEFIC, yönetimini üstlendiği Palm City Mersin, CarrefourSA İçerenköy ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezlerinde “Önce İnsan” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları” etkinliği ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden En İyi Müşteri Etkinliği dalında 1 Altın ve Yılın Pazarlama Kampanyası dalında 1 Gümüş Ödülü kazandı.

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretçilerine hayal dünyasının kapılarını aralayarak; onları küçüklerin çizdiği büyüklerin yazdığı bir dünyada buluşturan “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi ise Yılın Pazarlama Kampanyası ve Yılın İletişim ve PR Kampanyası dallarında Bronz Ödüle layık görüldü.

CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen “Geppetto Usta’nın Atölyesi” ise Yılın İletişim ve PR Kampanyası ve Yılın Gençlere Yönelik Pazarlama Kampanyası dallarında Bronz Ödüle layık görüldü. Geppetto Usta’nın Atölyesi projesi ‘Ahşaptan Oyuncaklar, Kalmasın Oyuncaksız Çocuklar’ sloganı ile Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi. Oyuncaksız çocuklara sağlıklı oyuncaklar hediye edebilmek fikrinden yola çıkılarak hayata geçirilen proje, yine çocuklar üzerinden kurgulandı ve çocuklara küçük yaşlarda paylaşma bilincinin aşılanması hedeflendi.

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen ‘Herkes Şiir Yazabilir, Ama Sen Şair Olabilirsin’ mottosuyla yola çıkan “Senin Mısraların” projesi ise Yılın Pazarlama Kampanyası dalında 2 Gümüş ve En İyi Müşteri Etkinliği dalında 1 Bronz Ödüle layık görüldü.

 

Minik Diş Dostları (Cefic)

En İyi Müşteri Etkinliği / Altın

Yılın Pazarlama Kampanyası – Sağlık & Bilinçlendirme / Gümüş

 

Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor (Mersin)

Yılın Pazarlama Kampanyası – Kültür & Sanat / Bronz

Yılın İletişim ve PR Kampanyası – Sanat & Eğlence / Bronz

 

Senin Mısraların (Bursa)

Yılın Pazarlama Kampanyası – Kültür & Sanat / Gümüş

Yılın Pazarlama Kampanyası – Perakende / Gümüş

En İyi Müşteri Etkinliği / Bronz

 

Geppetto Usta’nın Atölyesi (İçerenköy)

Yılın İletişim ve PR Kampanyası – Sanat & Eğlence / Bronz

Yılın Gençlere Yönelik Pazarlama Kampanyası / Bronz

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder