MaviBahçe’de ateş şov
 

İzmir ve Ege illerindeki vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MaviBahçe Alışveriş Festivali Ünlü blogger ve Yazar Nilgün Bodur’un söyleşisi ve ardından gerçekleşen ateş şov ile sürdü.

 

 

MaviBahçe Kent Merkezi`nde gerçekleşen `Nilgün Bodur ile Hayata Dair` etkinliğine İzmirliler yoğun ilgi gösterdi. Yayınlamış olduğu dört kitabıyla geniş bir okuyucu kitlesine de sahip olan Bodur, etkinlikte güzellik, yemek, motivasyon konularını içeren bir sohbet gerçekleştirdi. Her fırsatta İzmirli olduğunu gururla ifade eden Bodur, söyleşinin ardından kitaplarını imzaladı.

“Ankara benim favori şehrimdi, artık favori şehrim İzmir” diyen Bodur, “İzmir`i çok ilgili buldum. Anlattıklarımı herkes gönülden dinledi. Kaliteli, beyaz yakalı bir kitleye sahibim, İzmir`de bunu bir kez daha gördüm. Memleketim beni utandırmadı. İzmirli olduğum halde İzmir`i hep es geçerdim, memleketimin kıymetini bir kez daha anladım, bundan sonra İzmir`e daha sık geleceğim” dedi.

Ateş şov nefesleri kesti

Nilgün Bodur’un söyleşinin ardından izleyiciler, nefes kesen bir ateş gösterisiyle heyecanlı anlar yaşadı. İstanbullu Kabile Sahne ve Gösteri Sanatları şov grubu, alışveriş tutkunlarını sergiledikleri şovla hayran bıraktı. Toplamda sekiz sirk sanatları topluluğundan oluşan ekip sergilediği 15 dakikalık büyük ateş şov gösterisiyle geceyi ateş toplarıyla aydınlattı. Yeni Zelanda`dan tüm dünyaya yayılan gösteriyi izleyenler, İzmir`de böyle etkinlikleri daha sık görmek istediklerini ifade ettiler.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder