Edirne Kipa AVM Sinema
Edirne Kipa AVM Sinema

Edirne Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

 

Edirne Kipa Cinemarine

 Kirişhane Mah. Tesco Kipa A.V. M. Kat:1 Edirne

 0(284) 236-4001

Edirne ‘de Tesco KipaAVM ile Türkiye`nin Başkentin de bölge halkının ihtiyacını karşılıyor. İçerisinde ki birçok markayla alışveriş imkanı sunan Avm, sinema salonu olarak da Cinemarine Sinemaları ile yoluna devam ediyor.

Toplam 6 salonuyla Tesco Kipa Cinemarine Sinemaları salon açısından bölge halkına yetecek bir kapasiteye sahip ve oldukça geniş. Rahatlığıyla ön planda olan, huzur dolu koltuklarıyla size konfor sağlayıp, modern salon dizaynından da sizleri mahrum bırakmıyor. Tamamıyla son teknoloji sinema salonları, etkin ses sistemleri ile ve ultra görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle, siz sinema izleyicisinden takdir almayı sonuna kadar hak eden Tesco Kipa Avm Cinemarine, her geçen yıl müşteri memnuniyetiyle övgüsünü ikiye katlıyor.

Bütün misafirlerine her anlamda konforu sunmaya çalışırken, aynı zaman da keyifli ve kaliteli bir zaman dilimi yaşamanızı istiyor Tesco Avm Cinemarine Sinemaları. Sinema tecrübenizi sonuna kadar keyfe dönüştürmeyi başaran Tesco Kipa Avm Sinemaları 2D - 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Edirne de film izleme tercihinizi eğlenceli bir zaman dilimine dönüştürüyor.

Tesco Kipa sinema salonları teknolojisiyle sizlere izlediğiniz filmin her saniyesini hissettirebilme anlayışı ile filmlerini sinema perdesinde yansıtıyor.  Tesco Kipa AVM Sinema vizyondakiler ve Tesco Kipa AVM Sinema Seansları ile ilgili en detaylı ve güncel bilgilere Edirne Tesco Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemarine Sinemaları sayfamızdan size hazırladığımız bilgilerle kendinizi aydınlatabilirsiniz. Ayrıca hazırladığımız web sayfamızdan salonun film saatleri ve zaman zaman uygulanan sinema seans değişikliklerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerinde ki tüm ayrıntılar ve iletişim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Tesco Kipa Cinemarine sinema seansları haftanın yedi (7) günü hizmet veriyor. En erken saat olarak 11:00 `de sinema seansları başlatan Avm sinema, en geç seans saati olarak da 21:30 seansıyla izleyicisini bir araya getiriyor.

Edirne Tesco Kipa Avm sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları, biletinizi alabilmeniz için gereken işlemleri ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için  (284) 2364001 numaralı telefonu arayıp sorularınızı ve isteklerinizi yansıtabilirsiniz. Telefonla aramalarınızda müşteri hizmeti ile haftanın 7 günü çalışma saatlerinde sizlere yardımcı olacaktır.

Salona ulaşım konusunda ülkemizdeki yer alan tüm Avmler de olduğu gibi Edirne Tesco Kipa Avm’yi de isterseniz toplu taşıma ile veya isterseniz kendi aracınız ile ulaşıp ziyaret edebilirsiniz. Arzu ederseniz de, sitemizden sizin için hazırladığımız özel sayfamızdan yararlanıp bütün ulaşım-iletişim detaylarına hakim olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Edirne Kipa CinemarineAdres : Kirişhane Mah. Tesco Kipa A.V. M. Kat:1 EdirneTel : 0(284) 236-4001
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder