Kuşadası Kipa AVM Sinema
Kuşadası Kipa AVM Sinema

Kuşadası Kipa AVM Sinema

 

 

 

 

Kuşadası Kipa Cinemarine

 Süleyman Demirel Bulvarı Uydukent Yanı Kipa AVM. Kat:1 Kuşadası/Aydın

 0(256) 622-3434

Aydının nadide güzelliğine öncü olan Kuşadası alışveriş merkezi anlayışına yeni  bir soluk olmayı başaran Kipa Avm ile zengin marka çeşidini bir araya getirirken etkinlik anlamında da sinema salonuyla kendini tamamlıyor. Cinemarine markasıyla iş birlikteliği yapıp emanet ettiği sinema salonları, tüm halkın en çok ziyaret ettiği mekan adeta emsal niteliğinde. Kuşadası Kipa Avm Cinemarine Sinemaları toplam 7 salondan salonuyla sizlerle buluşuyor. Her teknik özelliği kullanan Cinemarine, kusursuzluk anlayışı ile kendini sevdirmeyi başarmış. Ve bunu sizlere film bitiminde kalitesini ortaya koyarak daha net ispatlıyor. Aydın Kuşadası Kipa Avm Cinemarine 7 farklı salonuyla vizyon da yer alan tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmaya çalışıyor aynı zamanda. Aydın Kipa Cinemarine farkıyla izleyeceğiniz her film kendi dalında başlı başına birer yapıt niteliğini taşıyor. Ailenizi ve arkadaş grubunuzu organize ederek sinema keyfini Kuşadası Kipa Alışveriş Merkezi Cinemarine Sinema Salonları ile çıkartabiliriniz. Aydın Kuşadası ‘da yer alan Kipa AVM Sinema en erken seansı 11:00 ‘de açıp, en geç 22:30 seansı ile gününü kapatıyor.

Kuşadası çevre halkının büyük ilgi gösterdiği sinema salonu Kuşadası Kipa Cinemarine Sinema, sinema bilet fiyatları, Kuşadası Kipa Cinemarine sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (256) 6223434 müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Veya isterseniz tüm bu bilgileri sizin için hazırladığımız sitemizden öğrenebilirsiniz. Bütün bu bilgilere ek olarak, biletiniz için ön rezervasyon şansınızın olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Üstün kalitede rahatlık ve genişlik sağlayan koltuklarıyla evinizde sinema keyfi yapıyormuş izlenimini hissedeceğiniz sinema salonlarının her yerinden seyir keyfi sunan, son sistem görüntü kalitesinden faydalanılmış sinema perdeleri, en son teknoloji ses sistemleri ile alkışlanacak bir hizmet sunuyor. Kuşadası Kipa Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sürekli güncellenen sitemizden ulaşabilirsiniz. En doğru bilgilerle hazırladığımız web sitemiz aynı zaman da merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceğiniz nitelikte.

Alışveriş merkezi iletişim açısından ne kadar kolaysa ulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahat bir konum kolaylığındadır. Şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanmanın yanı sıra tabi ki kendi aracınızla da bölgeye ulaşabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için faydalanmanızı istediğimiz sitemizden iletişim - ulaşım bölümüne ait detaylı bilgileri elde edip yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
.
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder