Kipa Yalova AVM Sinema
Kipa Yalova AVM Sinema

Kipa Yalova AVM Sinema

 

 

 

 

 

Yalova Kipa Cinema Pink

 Kazım Karabekir Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. Kipa AVM Kat : 2 Yalova

 0(226) 729-0120

Yalova, Marmara Bölgesinin sürekli gelişen ve nüfus olarak her geçen gün büyüyen illerinden biri. Şehir de tüm yaşayan halkın gönlünce alışveriş yapıp, sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesi sağlayan alışveriş merkezinden biri de Kipa Avm ’dir. Yalova ve çevresinin her fırsatta ihtiyaçları için ziyaret ettiği Kipa AVM,içinde yer alan CinemaPink Sinema salonu düzenlediği periyodik sinema seansları ile bölge halkı tarafından sevilerek tercih ediliyor.

Yalova Kipa AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri siz sinema izleyicisine vizyon tarihi ile aynı anda sunup heyecanınızı daha da arttırıyor. Bulunduğu bölgede aynı klasmanda yer alan diğer tüm sinema salonlarına vizyon filmlerini konforla buluşturma garantisiyle fark atmayı başarıyor. Bir hayli rahat, konforlu ve modern mimari edilmiş salonları, ferahlığıyla ön planda. Hizmet anlayışına yakın bulduğu CinemaPink Sinema Salonlarıyla yaptıkları çalışma birlikteliği Yalova Kipa Avm CinemaPink Sinemaları olarak anılırlığını sağladı. Müşteri memnuniyeti mottosuyla hizmet veren CinemaPink, sizlerin ziyaretiyle hizmetini her geçen gün daha da vazgeçilmez kılmaya devam ediyor.

Yalova Kipa Alışveriş Merkezi CinemaPink sinemaları sadece kendi bölgehalkının beğenisi ve tercihi dışında da sevilerek ziyaret edilen bir sinema salonudur. Alışveriş Merkezi olmasının büyük faydasını yaşarken, bir sinema bileti ile kendinizi sinema salonunda dinlenip güzel bir film izlerken bulabilirsiniz. Sağladığı tüm bu nitelikli ayrıcalıklarla sinemaseverleri kendi çatısı altına toplamayı başaran CinemaPink Sinemaları, sinema salonu anlayışına ilişkin tüm ezber kalıpları bozuyor. Tüm bu kalıpları bir kenara bırakıp, profesyonel ekibinin sıcakkanlı iletişim becerisiyle kendinizi daha da fazla ayrıcalıklı hissediyorsunuz. Limitsiz konforu sunmaya çalıştıkları için tüm koltukları geniş, rahat ve en son sistem sinema koltuklarıdır. Koltuklardan kalkmak istemeyeceğiniz rahatlık vaadini sonuna kadar sunuyorlar sizlere. Sinema perdelerindeki kalitesi ile de sizin tüm memnuniyetinize giden yolları ele geçiriyor. Ses sistemleri ve görüntü kalitesinde tercihi ile en son teknolojiden faydalanarak sağlıyor. Örneğin tüm salonlarında 2D ve 3D film izleyebilirsiniz ve ses sistemlerinde Dolby Atmos kalitesini kulaklarınızda duyumsayabilirsiniz.

Sitemizde Yalova Kipa AVM Sinema Salonları`na ait sürekli güncellediğimiz film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Ve ayrıca, sinema salonlarına ait mevcut haber ve duyuruları, varsa kampanyalarına yine sitemizden aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yalova Kipa Avm CinemaPink ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak için, iletişim ve ulaşım bilgilerine ister telefonunuzdan veya tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece küçücük bir tıkla sitemizi ziyaret edip bilgi edinebilirsiniz.

Yalova CinemaPink Sinemaları 7 salonu ile bir hayli büyük bir kapasiteye sahip. Alışveriş merkezi içinde 2. Katta, yani sinema katı diye nitelendirilen bölümde yer alıyor. (0226) 7290120 numaralı telefondan ulaştığınızda sorularınıza yanıt veren müşteri temsilcisi aynı zaman da tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema seansları, bilet fiyatları, bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını isteyebileceğiniz müşteri temsilcisinin dışında sitemizden edineceğiniz bilgiler ışında da Yalova CinemaPink Sinema Salonlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yalova Kipa Avm ‘ye ulaşımınızı sağlarken ister kendi aracınızdan faydalanabilirsiniz veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkanından yarar sağlayabileceğiniz gibi, ücretsiz müşteri servis servis saatleri ve güzergah bilgilerini size sunduğumuz bu sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Yalova Kipa Cinema PinkAdres : Kazım Karabekir Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. Kipa AVM Kat : 2 YalovaTel : 0(226) 729-0120
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder