BERİBA Midtown Bodrum AVMKİGILI
BERİBA  Midtown Bodrum AVMKİGILI

Hakkında merak ettiğiniz, ürünlerini yakından inceleme fırsatı kovaladığınız ,

BERİBA

mağazasının tüm ürünleri ve mağaza bilgileri Türkiye`nin alışveriş ve kültür sitesi avm.gen.tr ile bir tık uzaklığınızda. Midtown Bodrum AVM iletişim bilgileri, ürün ve hizmetleri sizler için oluşturduğumuz bu sayfada. Ayrıca Markanın diğer alışveriş merkezlerinde olan tüm mağazalarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz sadece

,

BERİBA

,

 mağazaları ile sınırlı değil Midtown Bodrum AVMyer alan  tüm ulusal ve uluslararası mağazalar, restaurantlar, sinema salonlarının kampanya ve sizlere özel fırsatlarını 365 gün boyunca sunuyor. Sizde bu fırsatları değerlendirmek ve yeni fırsatlardan anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Eğer sizde bir mağaza sahibi ya da yönetici iseniz kurumsal üyelik gerçekleştirerek mağazanızı geliştirebilir, ürünlerinizi girerek satış ve cironuzu arttırabilirsiniz. . Ayrıca Kurumsal üye olarak yöneticisi ya da sahibi olduğunuz Midtown Bodrum AVM de yer alan mağazanın bilgilerini değiştirebilir ya da geliştirebilir, yeni ürün girişi yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Midtown Bodrum AVM545 656 34 27
Favorilerime Ekle
Mağazanın Bulunduğu Diğer AVM'ler
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Gökhan akuş
    Beriba\`da Hatay usulü dürüm döner yedik ama yemez olaydık. Sos yok,et çok az ama kocaman lavaş döner. Sos hiç yoktu içinde koydurdum içine sos ama sos dedikleri de Salçalı sos hiç beğenmedik. Aldığınız ücretin hakkını verin biraz.