Şikayet Yaz

A city Avm

Acity Outlet AVM bir outlet alışveriş merkezi beklentinizin çok üstünde bir alışveriş merkezidir. 2008 yılında açılan Acity AVM aldığı yoğun talep ve cirolarda ki üstün başarısı doğrultusunda 2013 yılında büyümeye gitmiştir. Kurulduğunda 5 kat ve 140 mağaza ile yola çıkan Acity, şuan 170 mağaza, sinema salonları, çocuk eğlence alanları ile hizmet vermeye dahası büyümeye devam etmektedir.

 

Acity Outlet AVM içinde yer alan ve ziayertçilere hizmet veren Cinevizyon Sinemaları, Sony 4K görüntü teknolojisi, Dolby Atmos ses sistemiyle donatılmış salonlarıyla Acity Alışveriş Merkezi’nde sinema severlere unutulmaz bir sinema keyfi yaşatıyor. Son teknoloji ve ses sistemleri ile donatılan sinema salonları keyfe doyulmaz anlar yaşatıyor. Ayrıca Eğlence Adsı ile de çocuklara sınırsız eğlencenin kapılarını açan Acity Alışveriş Merkezi bu Eğlence Adası`nda bilardo, bowling, çarpışan oto, tırmanma duvarı, langırt, genç oyun grupları, çocuk oyun grupları, atış poligonu, büfe, dinlenme alanları ve parti odasına kadar bir çok bölüm bulunmaktadır. Eğlence Adası`nın toplam kullanım alanı 2500 m2 `dir. 

Toplam 39.000 m2 kiralanabilir alan sahip olan Acity,  içinde moda, aksesuar, kozmetik, spor, kırtasiye, teknoloji, restaurant ve kafeler, hizmet alanları, sinema salonu, eğlence alanı gibi bir çok markaya ev sahipliği yapmaktadır. Acity AVM bünyesinde birçok ulusal ve uluslararası markanın yanı sıra Ankara’nın çok güçlü yerel markalarını da barındırıyor. Carrefour, Occassion, Tommy Hilfiger, Bimeks, Network, Fabrika, Beymen Business, Esse, Bernardo, Karaca, IGS, Sarar, Kiğılı, Çift Geyik Karaca, Tekzen, Tergan, Kemal Tanca, Tekin Acar, Nike, Koton, Madame Coco, LCW, Derimod gibi birçok markayı aynı çatı altında avantajlı fiyatlar ile buluşturuyor. Konumu ve marka karması ile ACity, Ankara’nın geneline ve hatta yakın diğer illere de hitap eden bir merkez oldu.

Yeme içme bölümünde de her damak tadına hitap eden kafeler ve restaurantlar ziyaretçileri bekliyor. Sizde bir alışveriş merkezinde hem alışveriş hemde sınırsız eğlence ve aktiviteler arıyorsanız Acity Outlet AVM tam size göre. 


2008 yılında ankaranın ana ulaşım ağı olan İstanbul Yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan ACity Outlet AVM zamanla artan talep üzerine 2013 yılında büyüme kararı alarak şu anda toplam 170 mağazasıyla Premium Outlet AVM katagorisine girmiş vazgeçilmez bir cazibe merkezi halini almıştır.

39.000 m2 mağaza alanının yanı sıra içerisinde bulundurduğu Occassion (Lacoste, Gant, Nautica, Keds, New Balance, vb.) Tommy Hilfiger, In4out (Armani Jeans, Armani Junior, Emperio Armani, Giorgio Armani, Alberto Moretti, Calvin Klein, Jil sander, Junk Food, Porsche Design, Ralph Lauren Polo, vb.), Bimeks, Network, Fabrika, Beymen Business, Esse, Bernardo, Coquet, Karaca, IGS, Sarar, Kiğılı, Çift Geyik Karaca, Tekzen, Tergan, Kemal Tanca, Tekin Acar, Nike, Koton, Madame Coco, LCW, Jack Wolfskin, Samsonite, Marks & Spencer ve Derimod gibi markalarla 200`ün üzerinde markaya da ev sahipliği yapmaktadır.

Avm ayrıca birçok ev dekorasyon firmasına da mağaza ayırararak bu konudada rakiplerinden geri kalmamıştır. Sayısız yeme-içme alanıyla 2500 m2 ye kurulu eğlence bölümüyle ve sinemasıyla sınıfının standartlarının üstünde hizmet veren ACity Outlet AVM ayrıca balo ve nikah salonu kısmıylada kişisel ihtiyaçlarınız ve özel günleriniz içinde farklı çözümler sunmaktadır.

 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder