Şikayet Yaz

ADANA GALLERİA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

 Adana Galleria AVM  adananın ekonomik olarak gelişmiş bölgelerinden Ziyapaşa Bulvarı,Atatürk bulvarı,Gazipaşa bulvarına yakınlığı sayesinde ulaşım konusunda gelişmiş bir Avm dir.

Henüz inşası süren ve büyüklük itibari ile bölgesinin en büyüğü olma özelliğine sahip doğal parka komşu ayrıca seyhan nehri ve göl manzarasını barındıran doğa ile iç içe içinizi ferahlatacak farklı bir mekan.

Adana Galeria Alışveriş ve yaşam merkezi

İçerisinde perakende sektörü öncü hipermarket , gelişmiş eğlence merkezi , son teknoloji sinema salonu ,sektöründe bir numara yiyecek firmasını  barındırmakla birlikte ayrıca sağlınız için olmazsa olmaz gelişmiş hastane ve çok amaçlı spor salonu hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Adana Galleria Avm toplamda 31.000 m2 satış alanı 62.000 m2 inşaat alanı üzerine kurulmutur. Avm aynı anda 25.000 kişiye hizmet verebilmektedir.

1994 yılında kurulan Adana Galleria AVM 3 kat üzerine kurulmuş olup 109 depo, 733 bağımsız bölüm ve 52 adet food konseptli alanı ile bölgesinde lider avmler arasındadır. Adana Galleria AVM 800 araçlık açık ve 300 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretini araç ile yapan müşterilerine kaliteli hizmet verme konusunda hayli iddialı konumda. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder