Şikayet Yaz

Adana Optimum Outlet Avm

Nisan 2011 de açılan Adana Optimum bölge ekonomisine katkısı ve sosyal hayat konusundaki farklı yaklaşımı ile parlayan bir alışveriş ve sosyal alan konseptidir.

Adana Optimum Outlet gerek alternatifi bol alışveriş seçenekleri gerekse modern mimarisi ile ayrıca eşsiz manzaraya sahip terası ile dünya lezzetlerini barındıran yiyecek ve içecek alanlarıyla hayatınıza farklı bir yön katmaktadır.

Adana Optimum Alışveriş merkezi

Yoğun ziyaret ortalaması ile hafta içi 27.000 hafta sonları 62.000 kişi ağırlamasıyla çevresindeki hayata farklı bir yaşam alanı sunmaktadır.

Adana Optimum Outlet 145.000 m2 inşaat alanı ve 70.000 m2 kiralanabilir mağaza alanına sahip olmaktadır. Bünyesinde sektör lideri giyim mağazaları, sektöründe lider devasa perakende gıda marketi ,içerisinde Avşar sineması ve Play bowling gibi farklılık yaratan eğlence mekanları ayrıca sektöründe lider konumdaki gıda markalarını barındırmaktadır.

Müşteri portföyünü Adana dışlarına taşıyan çevre illerden de ziyaretçilerine hizmet vermesiyle Adana Optimum Outlet 10 salonluk sinema salonu ile de çevre illerdeki en büyük sinema konseptine sahip AVM lerden biri olmayı başarmıştır. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum AVM, bünyesinde bulundurduğu 160 seçkin markayla sadece Adana şehrine değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştirmektedir. Adana Optimum, 12 kulvarlı bowling salonu ve sinema kompleksi ilede bölge halkına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Adana Optimum Buz pisti

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder