Şikayet Yaz

Akgün AVM

Akgün AVM Mayıs 2004 yılında Elazığ`da hizmet veren ilk alışveriş merkezi olarak faaliyete geçmiştir . 11.500 metrekare kapalı alan ile 3 katlı olarak faaliyet göstermektedir. Alışveriş için tam ideal alanıyla, nezih dinlenme alanlarıyla ziyaretçilerinin yorulmadan ve sıkılmadan alışverişlerini yapacağı bir imkan sunarak farklı bir ambias sağlamaktadır. Akgün AVM ayrıca Akgün Elazığ Hotel ile bitişik olup içerden geçiş sağlanarak otele konaklamaya gelen misafirlerine de alışveriş imkanı sunarak hizmet vermektedir.

 

Çok kısa zamanda Elazığ ve çevre illerin alışveriş, eğlence, kültür ve sosyal yaşam merkezi olarak her kesime hitap eden kaliteli ürünleriyle ziyaretçilerinin beğenisi kazanmıştır.Her bütçe göre ürün veya mağaza bulabilmeniz mümkündür. Faaliyet gösteren dünyaca ünlü mağaza karması, sinema, fast food alanı ve bölgenin en büyük hipermarketlerinden biri ile ziyaretçilerin vazgeçilmez bir sosyal yaşam merkezi haline gelmiştir.Bir kaç adet ürünlerde değil tüm kaliteli ürünlerde güvenilir ve istikrarlı fiyat anlayışıyla, hem hizmet ve hemde güveni veren bir alışveriş merkezidir. 

Ziyaretçilerimiz, ihtiyaçlarına yönelik yapabilecekleri alışverişlerinin yanında, vizyondaki en yeni filmleri sinemada izleyebilir, çoçuklarınız için özel olarak ayrılan oyun alanında çocuklarını mutlu edebilir ve dünyanin binbir çeşitli tatlara sahip yiyecek içecek hizmetlerinden faydalanabilirler. Akgün AVM yılın 365 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verdiğinden, büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir.

Favorilerime Ekle

Akgün AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder