Şikayet Yaz

Akmerkez AVM

Bir alışveriş merkezi düşünün ki hem Avrupa`nın hem de Dünya`nın en iyi alışveriş merkezi seçilsin ve bu onuru yaşadığında tarihler 1996 yılını göstersin. O tarihten bu güne bu başarıyı yaşamış bir başka AVM ise henüz yok. Her iki ödüle birden sahip olan bu alışveriş merkezi ayda ortalama 1,5 milyon ziyaretçi alan ve ortalamaların çok üstünde 3,5 saat ziyaret ortalaması ile hizmet veren Akmerkez AVM`dir. 

Akmerkez AVM açıldığı 1993 yılından bu güne İstanbul`un en çok tercih edilen ve en değerli alışveriş merkezi markasıdır. Tüm İstanbul`un bildiği ve en az bir kez ziyaret ettiği bir alışveriş merkezi olan Akmerkez, ulusal ve uluslararası alışveriş mağazaları, her tad ve damağa uygun cafe ve restaurantları, sinema salonu, çocuk eğlence alanları, sosyal alanlar, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlik, kampanyaları ile kendin herkese hayran bıraktırıyor.

Toplam 180 bin m2 alana kurulu Akmerkez AVM ayrıca bir yaşam merkezidir. 23 Katlı Akmerkez Rezidans ile konforlu yaşamında mimarıdır. Akmerkez AVM içinde yer alan bir çok marka bu alışveriş merkezine özel konsept çalışmalar yapmaktadır. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından ziyaretçi alan ender alışveriş merkezlerinden biri olan Akmerkez AVM 365 gün 10.00 - 22.00 arası ziyarete açıktır. 

Alışveriş merkezi 1.500 araçlık kapalı otoparkı, akıllı bina otomasyonu ve 400 kişilik yönetim, temizlik, güvenlik personeli ile ziyaretçilerine sorunsuz alışverişin kapılarını sonuna kadar aralıyor. Moda, market, oyuncak, teknoloji, eğlence, restaurant ve aklınıza gelecek tüm alışveriş ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek mağazalar Akmerkez Alışveriş Merkezi`nde sizleri bekliyor. 

Akmerkez AVM CinemaPink ile sinema keyfini doyasıya yaşamanıza da destek oluyor. Son teknoloji ile donatılmış sinema salonları ile gerek özel gerekse ulusal ve uluslararası film gösterimleri Akmerkez CinemaPink sinema salonunda sizleri bekliyor. 

İstanbul`un merkezi sayılabilcek Etiler`de konumlandırılmış olan Akmerkez ulaşım anlamında gerek toplu taşıma arçları ile gerekse kendi aracınız ile rahatlıkla ziyaret edilebilir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Ahmet emir
  Hiç eskimeyen bir avm yeni yüzü ise 5 yıldız olmuş
 • Enjoy34
  İstanbul\`un en eski avm lerinden birisi ama hala bir çok yeni açılan avm den daha güzel be daha nezih ve çok ferah bir o kadar da popüler gezmeye alışveriş yapmaya değer.
 • sevda
  Çocuk eğlence alanı\` ni ve diğer her alanıyla harika bir AVM hic vazgecemedim yerlerden biri
 • byercet
  Eskiler çabuk unutulur demişlerdi ama bu AVM yeni açılan onca avm ye rağmen dimdik ayakta duruyor. Ah gençliğimiz ah dediğimiz anılar ile dolu bir alışveriş merkezidir Akmerkez.